ERGO Sigorta, Türkiye üzerinde aktif biçimde sigortacılık işlemleri gerçekleştiren ve piyasanın önde gelen firmalarından biri halinde yer alarak ülkemiz üzerinde 1.500’ün üzerinde acentesiyle hizmet vermektedir. Uluslararası arenada yer alan ve Almanya’da kurulan şirket şu an başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünya genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle kurulduğu ülkenin pazar liderleri arasında yer alarak 40.000’den fazla çalışanı ile birlikte hareket etmektedir. ERGO, her türlü kötü ve beklenmedik durumlarda müşterilerinin yanında bulunarak sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve iş birliği içerisinde yer almaktadır.

ERGO Sigorta Müşteri Temsilcisi

ERGO Sigorta, binlerce kişiye sigortacılık hizmetini sunarken sigortacılık kapsamında müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla yoğun uğraş göstermektedir. ERGO Sigorta müşteri hizmetlerine 444 0 466 & 0850 211 11 11 numaralarından ulaşabilir, soru ve önerilerinizi dile getirebilir, sigortacılık kapsamı hakkında bilgiler alarak ERGO Sigorta müşterisi olabilirsiniz. ERGO Sigorta; araç, konut, sağlık, mühendislik, nakliyat, tarım ve sağlık alanlarında çok çeşitli paketler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretilmektedir. ERGO Sigorta’nın Türkiye genelinde 13 Bölge Müdürlüğü ile birlikte; yurt çapında birçok hastane, tanı ve tedavi merkezi, eczane ve 1.100 oto servisi ile anlaşması vardır.

Müşteri hizmetleri hattını kullanarak taşıt, konut, sağlık, işyeri ve seyahat gibi birçok sigorta paketi hakkında net bilgiler edinebilir, aklınızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz. Taşıt ve konut gibi sağlık sigortaları kişiye özel olarak değerlendirilmekte ve sizin durumunuza göre hareket edildiği için müşteri hizmetleri aracılığıyla yetkili sigorta acentesine ulaşarak fiyat teklifi de alabilirsiniz. Evinizde, işyerinizde, aracınızda ve seyahat halindeyken ne olacağını bilemediğiniz için sigortacılık şirketleri sayesinde önlem alarak can ve mal kaybınızı hafifletecek bir garanti süreci oluşturabilirsiniz. Beklenmeyen ve sizi kötü etkileyen sorunlarla mücadele edeceğiniz zaman güvencenizin sizi desteklemesi büyük önem göstermektedir. İşyeriniz, eviniz, aracınız, aile fertlerinin sağlığı gibi birçok alanda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. ERGO Sigorta, bu durumlara önceden hazırlık yapmanızı sağlar. Hayatınızın bugününü ve geleceğini düşünür.