Online alışveriş siteleri son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmektedir. Nitekim internet üzerinden yapılan alışveriş hacmi normal alışveriş hacmine ulaşmış bulunmaktadır. Özellikle fiyatlarının daha uygun olması, adrese teslim ve daha fazla çeşit ürünün bulunması internet üzerinden alışverişi daha yaygın hale getirmiştir. 

ePttAVM bu alanda kurulan öncü firmalardan birisidir. Türkiye’de ilk olarak 3 boyutlu sanal alışveriş adresi olan ePttAVM bu alanda bir ilk olarak görülmektedir. 2012 senesinde Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT) iştiraki ile kurulan firma binlerce kategoride on binlerce ürünü müşterilere sunmaktadır. Teknoloji, giyim, kozmetik ve onlarca ürünün satıldığı ePttAVM siz müşterilerini beklemektedir. Güvenli ve kaliteli alışveriş için bekleriz.

PTT firması kurulduğu 1840 yılından bu yana ülkemizin en çok sevilen ve güvenilir firması olarak görülmektedir. PTT son yıllarda yaptığı yenilikler ile her alanda ülkemize ve insanlarımıza hizmet vermeyi prensip olarak belirlemiştir. ePttAvm müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına gece gündüz demeden çalışmaktadır. 

ePttAvm’ye ait bir müşteri hizmetleri iletişim numarası bulunmamaktadır.

Çağrı merkezi her ne kadar bulunmasa da internet adresi üzerinden yayımlanan iletişim formu ve e posta adresi ile her türlü soru, öneri, istek ve şikayetlerinizi kolay iletebilir aynı yolla cevap alabilirsiniz.

ePttAVM Yardım Destek Hattı
Eposta Adresi:  destek@epttavm.com.tr