Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formlarını müşterilerine beğeniyle sunmak için yarattığı yeni konsept markası arasında yer almaktadır. Yemek odasından, yatak odasına, yatak modellerinden, aksesuarlara kadar birbirinden geniş, birbirinden güzel ürünlerle, hayatınızı şekillendirecek olan Enza Home, değişik yaşam tarzları sayesinde, modern teknolojiyi ve yeniliği evinize kadar getirmektedir.

Herkes tarafından tercih edilen enza home, müşterilerine de oldukça saygılıdır. Enza Home ile herhangi bir şikayetiniz olduğunda, Enza Home Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası‘nı arayarak, şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Birbirinden farklı beğenileri sizlerin hizmetine sunan ve rahatlığın en doğal halini sunan, ulaşılabilir tasarım tarzı ve rahat bir yaşam vaadiyle Enza Home, hayatınıza farklılık katmak için sizleri beklemektedir.

Her biri farklı üründen oluşan tasarımları sayesinde, kalite ve rahatlığı, şıklık ve sağlamlık gibi kriterleri sizlere sunan Enza Home Ürünleri, Yataş Gruptan aldığı destek ve deneyimle kendini çok iyi seviyelere çıkarmayı başarmıştır.

Türkiye geneline yayılarak geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini önemseyen Enza Home, insanlara bir mobilyadan daha fazlasını sunarak, rahat bir yaşam tarzı sunmaktadır. Enza Home, dünya genelindeki, konsept mağaza anlayışıyla sizi yepyeni eşyalar ve yepyeni dünyalarla buluşturmaya devam etmektedir. Ünlü yatak firmaları arasında yer alan Enza Home kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Enza Home Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yataş A.Ş. – İstanbul Genel Müdürlük Telefon Numarası

Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. No:41A Yakacık / Kartal / İstanbul

444 0 987

0 (216) 451 49 49

Yataş A.Ş. – Kayseri Üretim Tesisi Telefon Numarası

Organize Sanayi Bölgesi 18. Cad. No: 6 / Kayseri

444 0 987

0 (352) 321 20 95

Yataş A.Ş. – Ankara Üretim Tesisi Telefon Numarası

Hasanoğlan Sanayi Bölgesi No: 6 Elmadağ / Ankara

444 0 987

0 (312) 865 25 21

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir eksiklik, kırıklık veya bozukluk olduğu takdirde aşağıda yer alan müşteri hizmetleri iletişim telefon numaralarımızdan birini arayabilir, ya da eşyayı almış olduğunuz mağazaya giderek şikayetinizi bildirebilirsiniz. Eğer size orada da yardımcı olunmadığı takdirde, Enza Home Müşteri Hizmetleri telefon numarası veya İstanbul Genel Müdürlüğü iletişim numarasını arayarak şikayetinizi kolay bir şekilde bildirebilirsiniz. Size mutlaka yardımcı olunacaktır.