Ülkemizde inşaat sektörü her geçen gün büyümektedir. Bu sektör içerisinde bulunan bir firma olan Enka İnşaat ise en büyüklerden birisi olmakla bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyüyen ve faaliyet alanlarını sürekli olarak genişleten Enka İnşaat birçok alanda faaliyet göstermektedir.

İnşaat firması denildiğinde çoğu kişinin aklına gayrimenkul gelmektedir. Fakat Enka İnşaat gayrimenkulün yanı sıra mühendislik, elektrik üretimi ve ticaret dahil olmak üzere 4 farklı sektörden faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mühendislik alanında petrol, gaz ve petrokimya, elektrik santralleri, altyapı, bina projeleri olarak çok büyük faaliyetler göstermektedir.

Elektrik üretimi alanındaysa devasa santraller yapmaktadır. Bu sayede ülkenin ihtiyaç duyduğu enerjinin bir bölümünü karşılamaktadır.

Enka İnşaat İletişim Yolları

Çok büyük bir firma olan Enka, kolayca iletişime geçebilmeniz için müşteri hizmetlerine de sahiptir. Ayrıca sadece telefon ile çağrı yaparak değil, faks çekerek, mail atarak veya adresine giderek birebir görüşerek de müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Enka İnşaat müşteri hizmetleri telefon numarası: 0212 376 10 00

Bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. En hızlı yanıt alabileceğiniz yöntemlerden birisi budur.

Eğer faks çekmek isterseniz ise 0212 376 19 80 faks numarasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Enka İnşaat ile birebir görüşme gerçekleştirme istemeniz durumunda ise Balmumcu Mah., Zincirlikuyu Yolu No:10, 34349, Beşiktaş, İstanbul adresine gitmeniz yeterlidir.

Mail üzerinden iletişimi tercih ettiğinizde ise enka@enka.com e-posta adresini kullanmanız gerekmektedir. Bu e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bunlara ek olarak Enka İnşaat resmi web sitesi üzerinden iletişime geçmeyi de mümkün kılıyor. Bizimle iletişime geçin bölümünden iletişim formunu doldurarak da görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem diğerlerine göre daha geç yanıt almanıza sebep olabilir.

Hangi Durumlarda Enka İnşaat Aranır?

Genellikle herhangi bir sorunumuz olduğunda kullandığımız müşteri hizmetleri servisi farklı işlemler için de kullanabilmektedir. Enka İnşaat’a ise birçok konu için ulaşabilirsiniz.

Bu sebepler danışmanlık, kiralık gayrimenkuller, bayilikler, projeler gibi birçok farklı şekildedir. Herhangi bir konu için Enka İnşaat ile iletişime geçebilir, dilek ve şikayetlerinizi duyurmayı başarabilirsiniz.