21.yüzyılın en önemli enerji kaynaklarından bir tanesi olan elektrik ülke genelinde neredeyse %100’e yakın bir oranda kullanılmaktadır.

Özellikle sanayilerde yoğun bir şekilde kullanılan elektrik enerjisi üretim merkezlerinden evlerimize, sokaklarımıza ve çalıştığımız şirketlere kadar getirilmekte ve bizlere enerji hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmeti sağlaması amacıyla ülkemizin her bölgesine özel elektrik dağıtım firması bulunmaktadır. Enerya’da bu firmalardan bir tanesidir.

2003 yılında kurulan Enerya elektrik dağıtım, satış ve desteği sağlayan enerji firma ülkemizin her noktasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Enerya Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 84 29

Tüm illerimizdeki vatandaşlarımıza abonelik, sistem denetimi, kontrolü ve elektrik konusunda her türlü desteği veren Enerya firması bu alanda önde gelen firmalardan bir tanesidir.

Enerya müşteri hizmetlerini 444’lü numara ile arayarak yaşanılan herhangi bir elektrik arızası, kesintisi ve vb. durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri aracılığı ile abonelik işlemleri, fatura bilgileri vb. ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz mümkün.