1973 yılında kurularak piyasaya adımını atan Emsan firması zücaciye alanında ürünler üreten bir firmadır. Geleneksel deneyimlerden ve teknolojiden yararlanarak ürettiği ürünler ile müşterilerinin dikkatlerini üzerine çeken firma kısa zamanda büyüyerek ülkemizin en büyük zücaciye firmalarından bir tanesi olmuştur.

Emsan özellikle mutfak ürünleri satmaktadır. Bu özelliği sebebiyle daha çok bayanlar tarafından ilgi görmektedir. Emsan marka ürünler ile evlerinize şenlik mutfaklarınıza renk katabilirsiniz. Emsan firması ürettiği sofra grubu, mutfak aletleri, çeyiz paketleri, pişirme grubu ve küçük mutfak aletleri ile evinizin en temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ülkemizin birçok noktasında bulunan mağazalarına uğrayarak ürünlerine göz atabilir ayrıca internet üzerinden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Emsan müşterilerinin sorunlarına kulak verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Emsan Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 495 22 22

Emsan İletişim Formu

Emsan müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmaya dair soru, şikayet, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile iletebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu ile internet üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Emsan müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.