1991 yılında başlamış olan faaliyetler sayesinde Eminevim kısa zamanda özellikle sektörde adını duyurmuş olan şirketler arasında yer almaktadır. İstanbul iş hanında birkaç arkadaşının araba alması sebebiyle eminotomotiv adıyla başlamış olan çalışmalar sayesinde Eminevim markası ortaya çıkartılmıştır.

Kurulduğu ilk zamanlarda özellikle sırayla araba alma mantığıyla çalışmaların devam ettiği marka 2005 yılına gelindiğinde şu andaki adını alarak Türkiye’de özellikle faizsiz ev alma yöntemlerini getirmiş bulunmaktadır.

İlk olarak yapılan çalışmalar insanların güvenilirliğini sorgulamasına sebep olsa da 25 yıllık geçmişe sahip olan marka binlerce kişinin ev ve aynı şekilde araba sahibi olmasını sağlamıştır. Özellikle tercih edilmesi sebepleri arasında faizsiz ve düşük maliyet ile hizmet sunması yer almaktadır.

Eminevim Müşteri Hizmetleri

Eminevim gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda alacaklılar için evin tutarını belirleyerek daha sonrasında taksitlendirme planlaması yapmaktadır. Taksitlendirme seçenekleri 60-120 ay arasında değişmektedir. Yapılacak olan taksit sayısı aynı zamanda özellikle gruptaki kişi sayısını da etkilemektedir.

Ev almak isteyenler 100 taksitle ev almak istemeleri durumunda 100 kişilik gruba dahil olmaktadır. Gruptaki kişilerin toplu olarak her ay ödemiş oldukları taksitlerle bir kişi ev sahibi olmaktadır. Toplanan para tutarı ile sıra kimdeyse o kişinin ev sahibi olması sağlanmaktadır.

Ancak grupta bulunan tüm kişilerin ev sahibi olması gerektiğinden ev sahibi olan kişiler aynı şekilde ödeme bitene kadar devam etmektedir. Bu süre zarfında eve ipotek konulmaktadır. Kesintisiz hizmet sağlamakta olan şirket Eminevim müşteri hizmetleri ile de özellikle bilgi almak ya da ev sahibi olmak isteyenlerin taleplerini karşılamaktadır.

Eminevim İletişim Numaraları

Faizsiz olarak ev sahibi olmak isteyenler için hizmet vermekte olan şirket gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarda özellikle müşterilerin herhangi bir mağduriyetinin olmaması için en uygun sistemleri kullanmaktadır. Ev almak isteyenler için toplu olarak başlanacak olan çalışmalarda belirlenen sıra ile ev sahibi olunması sağlanmaktadır.

İlk sırada çıkacak olanlar için özellikle diğer müşterilere haksızlık olmaması için kira yardımı modeli ile çalışma yapılmaktadır. Şirket ile iletişime geçmek isteyenler Eminevim iletişim bilgileri sayesinde ihtiyaç duydukları her durumda sorunsuz şekilde görüşme yapabilirler.

Eminevim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 36 46

Eminevim E-posta Adresi

bilgi@eminevim.com.tr