Müşteri hizmetlerine ulaşmanız için Elle tarafından verilen bilgileri kullanabilirsiniz. Sunulmuş olan Elle iletişim formu direkt olarak firmanın resmi internet adresi üzerinden ulaşılabilir. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak, iletişim seçeneğine tıklamak.

Sunulmuş olan bilgiler neticesinde direkt olarak müşteri hizmet yetkililerine erişim sağlayabilirsiniz. Formu doldurarak iletişim kurmak isteyen kişiler istenen bilgileri net ve doğru bir şekilde girmesi gerektiğini unutmamalı. Aşağıda verilen bilgiler neticesinde, hangi adımları tamamlamanız gerektiğini öğreneceksiniz.

İlk olarak formda istenen isimdir. Adınız yazan kutucuğu doldurmalısınız. İsim soy isim birden yazmalısınız.

İkinci istenen bilgi ise mail adresinizdir. E-posta bilginizi de bu alana doldurmalısınız.

Konuyu kısaca belirtmeniz size bırakılmıştır. Herhangi bir seçenek verilmemiştir.

Altı kısımda yer alan ise mesajınız içindir. Kendinizi net bir şekilde ifade etmeniz gerektiğini unutmadan; yaşanan sorunu ya da teşekkür – şikayet bildiriminizi yapabilirsiniz.

Sonrasında alt kısımda yer alan gönder butonuna tıklamalısınız.

Elle Müşteri Hizmetleri Trump Towers İletişim Telefon Numarası

(0212) 410 34 81 

Elle Müşteri Hizmetleri Abone Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

(0212) 478 0 300

Elle Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Elle iletişim numarası da müşteri hizmetlerine bağlanmanızı sağlıyor. Verilen telefon numarası üzerinden direkt olarak yetkililere ulaşmanız mümkündür. Sizinle görüşmeler en kibar şeklide yapılacak, çözüm odaklı bir yaklaşım geliştirilerek, en kısa sürede yaşanan sorunun çözümlenmesi sağlanacak.

Pazar günleri hariç çalışma saatleri: 09.00 ile 18.00 arasındadır.

Bu bilgiler neticesinde hangi seçenek üzerinden iletişim kuracağınıza siz karar verebilirsiniz. Telefon numarası ve iletişim formu dışında sunulmuş olan mail adreslerini de kullanabilirsiniz. Mail adresi; okurhizmetleri@doganburda.com şeklindedir. Bu mail üzerinden iletişime geçmeniz için mutlaka bilgilerinizi doğru yazmalısınız. Mailin sonuna isim soy isim gibi bilgilerin yanında, telefon numaranızı da girmelisiniz. Acil bir dönüş için direkt olarak telefon numaranız kullanılacaktır. En kısa sürede size cevap verileceğine emin olabilirsiniz. Tüm iletişim kanalları için belirlenen nitelikler;

  • Güvenlik,
  • Kaliteli iletişim,
  • Çözüm odaklı iletişim gibi niteliklerdir.

Bu bilgiler neticesinde kurmuş olduğunuz iletişim kalitesinden şüpheye duymayacaksınız. Dilerseniz elle iletişim mail adresi üzerinden bilgi almak adına mail atabilirsiniz. Kısa sürede talebiniz sonuçlanacaktır.