Edenred Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Edenred Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Edenred Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Edenred, ön ödemeli kuponları sayesinde öğlen yemeğinin sunulmasını sağlayan sistemin yaratıcı şirketidir. 24.000 kurumsal müşterisi bulunan sistemin, bir buçuk milyonu aşkın çalışana hizmet sağlayan işletme zinciri bulunmaktadır. Anlaşmalı kurumsal şirketler ve restoranlar arasında bağlantı kuran bu sistem, hayatı kolaylaştırmak ve harcama yönetimini sağlamak için tercih edilmektedir. Edenred müşteri hizmetleri, hizmetler ve imkanlar hakkında bilgilendirici çalışmalar yürütürken sorun yaşayan tüm müşterilerine de destek vermektedir.

Edenred Müşteri Temsilcisi

Edenred müşteri hizmetleri 444 22 66 ve 0850 222 22 66 numaralı iletişim kanallarından çalışmalarını sürdürmektedir. Edenred müşteri temsilcisi, çağrı merkezi aracılığıyla hafta içi 08:15 – 20:00 ve hafta sonu 09:00 – 16:00 saatleri arasında canlı destek sunmaktadır. Edenred ürün ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi alarak kurumsal şirketleriniz aracılığıyla yararlanabileceğiniz her fırsattan haberdar olabilirsiniz. Destek ekibinin bu konudaki ilk görevi müşterileri bilgilendirmek olarak belirlenmiştir.

Edenred müşteri hizmetlerinden yararlanmak isteyen kurumsal üyeler, üye işyeri olmak için talepte bulunmak zorundadır. Talep sonrasında müşterilerin ihtiyaçları, talepleri ve Edenred’in sundukları doğrultusunda en uygun hizmetlerden yararlanabilmektedir. Yemek kartı, araç çözümleri ve hediye kuponları Edenred’in sunduğu hizmetlerden birkaçıdır.

Edenred hizmetlerinden yararlanırken karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için 444 22 66 ve 0850 222 22 66 numaralı iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Talepleriniz soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında değerlendirilerek yetkililere ulaştırılmaktadır. Olası problemlerin çözümü için ise incelemeler başlatılmakta ve kısa süre içerisinde dönüş sağlanmaktadır.

Endered Ürün ve Hizmetleri

Edenred, şirketler bünyesinde çalışanların hayatlarını kolaylaştırmak ve firmaların performansını daha üst seviyelerine çıkarmalarına yardımcı olmak amacıyla kurulan sistemdir. Yemek kartı, alışveriş kuponu, sosyal yardım kartı, akaryakıt kartı, alışveriş kartı ve red club business hizmetleri bulunmaktadır.

Edenred yemek kartı, çalışanların yemek ihtiyaçlarını hızlı ve kolay şekilde gidermelerine olanak sağlamaktadır. Türkiye genelinde 40.000’i aşkın kafe, restoran, büfe ve market gibi üye iş yerleri bulunmaktadır. Herkesin ulaşabileceği konumlarda yer alan bu mekanlar sayesinde çalışanların ihtiyaçları kolaylıkla karşılanmaktadır.

Edenred akaryakıt kartı, şirket bünyesinde bulunan araçların yakıt ihtiyaçlarını daha düşük maliyette ve kontrollü şekilde gerçekleştirmek için hizmet vermektedir. Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren kaliteli akaryakıt firmaları ile anlaşma yapılarak kolaylıklar sağlanmıştır. Çalışanlara sağlanan araç tanıma ve akaryakıt kartı seçenekleri sayesinde işlemler hızlıca gerçekleşmektedir.

Edenred hediye kartı ise çalışanların alışveriş yapabilmelerini ve bu doğrultuda ödüllendirilerek motivasyonlarının arttırılmasını sağlamaktadır. Türkiye genelinde 30’u aşkın marka ile iş birliği yapılmakta ve 3.000’i aşkın mağazadan alışveriş yapılabilmektedir.

Cevapla