Açık artırma ile alışveriş imkanı sunan Ebay sitesi ile iletişime geçmek için Ebay iletişim numarası ve iletişim formu gibi bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle Ebay hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz.  Pierre Omidyat isimli İran asıllı bir kişi tarafından kurulan bu sitenin ana merkezi ABD’de yer almaktadır. Uluslararası faaliyet gösteren bu firma Türkiye’ye de satış yapmaktadır. Ancak Türkiye’de herhangi bir merkezinin olmadığını belirtmek gerekir. Bunun yerine bir Ebay kuruluşu olan gittigidiyor sitesi ile iletişime geçmek mümkün olmaktadır.

Ebay uluslar arası bir firma olduğu için vereceğiniz siparişler yurtdışından gelecektir. Bu sebeple de ödemeleriniz de uluslararası bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bunun için PayPal gibi sistemler kullanılabildiği gibi kredi kartı ile ödeme ya da bankalar arası para gönderme sistemleri de tercih edilebilmektedir. Sizler de sahip olduğunuz imkanlara göre bunlar arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Ebay Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 252 32 29, 0216 687 02 99 (gittigidiyor)

Ebay Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Siteden sipariş verebilmeniz için ilk olarak üye olmanız gereklidir. Üyelik işlemleri için herhangi bir ücret ödemeniz ya da referans bulmanıza gerek yoktur. Ayrıca üye olup sipariş verirken sipariş verdiğiniz ürünlere sigorta da yaptırabilirsiniz. Böylelikle uzun mesafeden gelecek olan ürünlerinizi teminat altına alabilirsiniz. Ancak bunun için ekstra bir külfet içerisine girmeniz gereklidir. Vermiş olduğunuz siparişleri Ebay iletişim formu kullanarak da takip edebilirsiniz. Bunun için ilgili linkleri sizlere yazımızda paylaşmaktayız.

Ebay sitesi içerisinde ferdi olarak satış gerçekleştirenler olduğu gibi firmalar da satış yapabilmektedir. Birçok kez sorunsuz satış yapan satıcıların almış oldukları puan sistemde görülmektedir. Bu sayede sizler de güven toplamış satıcılardan sipariş verebilirsiniz. Bu siparişinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaşmasını sağlayacaktır. Böylelikle başınız ağrımadan yurtdışından siparişinizi verebileceksiniz. Unutmadan ifade etmek gerekir ki yurtdışından sipariş verildiği için gelecek olan ürünlerin gümrükte takılmamasını temin etmelisiniz. Ticari bir sipariş olarak algılanması durumunda siparişinizin geri dönmesi söz konusu olabilecektir. Siparişlerinizi Ebay iletişim mail adresi yoluyla da takip edebilirsiniz.