Dyo Boya, Durmuş Yaşar tarafından 1927 yılında küçük bir mağazanın açılmasıyla tarihini başlatmıştır. Daha sonra ilerleyen yıllarda tarih 1941’i gösterdiğinde ilk boya imalatı gerçekleştirilmiştir. Üretim sektöründe beklediğini bulan firma 1954 yılında boya üretimini fabrikasyon haline getirmeyi başararak önemli bir atılım yapmış ve pazarlama şirketinin çalışmalarıyla satış hacmini arttırmıştır. Günümüzde birçok kişinin kullandığı boyanın üretimini yapan firmaya Dyo Boya müşteri hizmetleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

Dyo Boya Müşteri Hizmetleri

Dyo Boya müşteri hizmetlerine 444 0 396 numaralı iletişim kanalından ulaşabilirsiniz. Boyalar hakkında aklınızda yer alan soruların cevaplarını bulabilir ya da yaşadığınız sorunlar için bildirim hazırlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sayesinde sizlerin memnuniyeti üst seviyelerde tutulmaya çalışılır. Türkiye genelinde yer alan birçok Dyo Boya bayiliği ve bu bayiliklerin alt kolları sayesinde ürünlere ulaşmanız oldukça kolaydır. Ürün satışını gerçekleştiren Dyo Boya bayilikleri sayesinde boya işlemlerini gerçekleştirecek usta ve çalışanlara da ulaşabilirsiniz.

Dyo Boya dekoratif boyalar, mobilya boyaları, sanayi boyaları, oto tamir boyaları, deniz boyaları gibi farklı kategorilerde birçok renk çeşidinde boyalar üretmektedir. Bunun dışında macunlar, astarlar, son kat boyaları, zehirli boyalar, vernikler, tinerler ve özel amaçlı ürünler de üretilmektedir.

Dyo Boya Hakkında

Dyo Boya, boya üretim işlemlerini fabrikasyon sistemine geçirdikten sonra yurtdışına açılmak amacıyla ilk çalışmalarını gerçekleştirdi. 1958 yılında Sadolin ve Yaşarin, reçine üretim ve imalatını gerçekleştirerek dış pazara ilk adım niteliğindeki yatırımını gerçekleştirdi. Daha sonra ise Dyo Harris Boya Fırçaları ve Dyo Sadolin Matbaa Mürekkepleri Fabrikası sektöre malzeme üretmeye başladı. Sektörün malzeme ihtiyacı ve çeşitlilik isteğine karşılık veren firma, ürün kataloğunu ve çeşitliliği arttırarak ülkemizde çok tercih edilen firmalar arasında yerini aldı. 1982 yılından itibaren ise Yadex Almanya şirketi kurularak dış pazarda büyüme ortanı arttırıldı. Firmanın artışları daha da hızlanmaya başladı. Günümüzde halen popülerliğini koruyan ve gelişimini sürdüren bir boya üretici firmasıdır. Dyo Boya müşteri hizmetleri ise ürün kullanıcılarının daima memnuniyet içerisinde olmalarını sağlamak için çalışmaktadır.