Durex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Durex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Durex Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Durex, 1915 yılında LA Jacksyon tarafından kurulmuş 2010 yılında ise Reckitt Benckiser çatısı altına girmiştir. Güvenli seks ve doğum kontrolü için geliştirilen ürünleri satan Durex, “mükemmellik, güvenilirlik ve dayanıklılık” sloganını benimsemektedir. Güvenli seks için birçok ürün geliştiren şirket, bu alanda öncülük yapan çalışmaları üstlenmektedir. Durex müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesindeki bilgilendirme işlemlerini yürütürken satış sonrasında da müşteri desteği sunmaktadır.

Durex Müşteri Temsilcisi

Durex müşteri hizmetleri 0800 211 81 12 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Durex müşteri temsilcisinin en önemli iki görevinden biri olan satış öncesi bilgilendirme işlemleri için, canlı destek alabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Durex’in prezervatif, jel, kayganlaştırıcı ve cinsel oyuncak kategorilerinde ürünleri bulunmaktadır.

Durex müşteri hizmetleri, satış sonrasında da müşterilerine destek sunmaktadır. Ürünlerde yaşanabilecek olası problemlerin çözümü için sizlerin görüşü önem kazanmakta ve şirket yetkilileri tarafından titizlikle incelenmektedir. Soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirim haline getirerek yetkililere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. İncelemeler yapıldıktan sonra sizlere dönüş sağlanacaktır.

Durex ürünleri Türkiye genelinde yaygın şekilde bulunan marketlerde ve internet satış sitelerinde bulunmaktadır. Buralardan satın almış olduğunuz ürünlerin iade ve değişim gibi işlemleri için yetkili mağazalarla görüşmeniz gerekmektedir. Mağazaların iade ve değişim prosedürleri, yapılacak işlemleri belirlemektedir.

Durex İletişim Formu

Durex ürünleri hakkında soru ve görüşlerinizi yazılı şekilde bildirmek için internet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formunu” kullanabilirsiniz. Durex iletişim formuna ulaşmak için;

  • Durex Türkiye internet sitesine giriş yapınız.
  • Sayfanın en altında yer alan seçenekler arasından “Bize Ulaşın” seçeneğine tıklayınız.
  • Formda yer alan kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve mesaj içeriğini eksiksiz bir şekilde doldurarak yetkililere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan incelemelerin ardından iletişim bilgileriniz kullanılarak dönüş sağlanacaktır.

Durex şirketi, cinsellik ve satılan ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için bilgilendirici içerikler de sunmaktadır. “Sık Sorulan Sorular” seçeneğine tıklayarak ürünler, kullanımları ve işlevleri hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız sorular için 0800 211 81 12 numaralı Durex müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla