Ülkemizin birçok noktasında satış mağazası bulunan ve başta kitap olmak üzere, film, müzik albümler, oyuncak ve elektronik ürünler satan D&R 1996 yılının Kasım ayında İstanbul’da kurulmuştur. İlk mağazalarını 1997 yılında Erenköy ve Kadıköy’de açmıştır.

Türk şirketi olan D&R Doğan Holding tarafından kurulmuştur. 21 ilimizde toplam 142 mağazaya sahip olan firma ülkemizin en çok kitap satışı yapan firmalarından bir tanesidir. D&R mağazaları birçok AVM ve işlek caddelerde bulunabilmektedir.

İnternet üzerinden de aktif olarak ürünlerine ulaşabileceğiniz D&R’da dilediğiniz kitaba, filme ve müzik albümüne erişebilirsiniz. Ülkemizde en çok kitap satan mağazalardan bir tanesi olan D&R müşteri hizmetleri ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

D&R Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 266 37 37

D&R İletişim Formu

D&R Müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak aldığınız ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, öneri, istek ve şikayetlerinizi şirkete iletebilirsiniz. Yazılı olarak ulaşmak isteyen müşteriler için iletişim formu da bulunmaktadır.

D&R müşteri hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.