Dove, 1950 li yıllarda Dove Cream olarak Amerika da satış hayatına başlamıştır. Satışa sunulan ürünlerin içinde bulunan cilt temizleyicileri ve nemlendirici kremi sayesinde, üstün ve fark edilebilir bir fayda sağlayan Dove, hızla büyüyerek, Amerika’nın bir numaralı kişisel bakım markası haline gelmiştir. İnternet üzerinden Dove Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası konusuna ulaşarak siz de, müşteri temsilcileriyle görüşüp, ürünleri hakkında görüş bildirebilirsiniz.

1989 yılında İtalya da yapılan Cream Bar İansmanıyla Dove’nin Amerika dışındaki yolculuğu başlamış oldu. Bu zamandan sonra Dove ailesi, hızlı bir şekilde genişlemiştir. Fazla vakit kaybetmeden sırasıyla gelen duş jeli, deodorant lansmanlarıyla, farklı ürün kategorilerinde büyük başarılara imzasını atan Dove, gerçekten kişisel bakım markası olma yolunda büyük gelişme kaydetmiştir.

Dünyaya açılmasından sadece beş yıl sonra, dünyanın 75 ülkesinde Dove kullanılmaya başlanmıştı. Dove artık sadece Amerikanın değil, tüm dünyanın en büyük markası haline gelmiştir. Dove günümüzde bile, dünyanın 80 ülkesinde, kullanıcıları için her daim farklı ve yenilikçi olmaya devam etmektedir.

Yenilikçi olmaya devam etmelerine yardımcı olmak için, gerçekten onu alan ortakları araştırır ve çalışırlar. Her gün kızlarla ve genç kadınlarla tanışıp çalışıyorlar ve güzelliklerle ilgili endişelerden arınmış bir dünya yaratma konusunda tutkulular dır.

Küçük topluluklarda aktif olan yerel gruplardan büyük ölçekli küresel ortaklıklara, kızların kim olduklarını belirlemede ihtiyaç duydukları güveni geliştirmelerine ve tüm potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için toplumla birlikte çalışmalarına devam etmektedirler.

Ortaklarından bazıları kaynaklarını ve materyallerini geliştirmede değerli uzmanlık sağlarken, diğerleri de görmelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları gücü sağlar. 

Dove Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 25 19

Numarası ile ulaşarak siz de görüşlerinizi bildirebilir, canlı destek alabilirsiniz.

Dove markasının Türkiye pazarına girmesinden sonra 1990 lı yıllarda, Türkiye genelinde Dove Cream Bar olarak yayılmaya başlamıştır.

1997 yılından günümüze gelene kadar, Dove Cream Shower, Dove Cream Wash, Dove Deodorant, Dove Body Silk, Dove Saç Bakım Serisi, Dove Body Milk & Lotion ve Dove Sıkılaştırıcı Ürün serileriyle, alıcıları sayesinde de giderek güçlenerek, rakipsiz bir kişisel bakım markası haline gelmiştir. Kişisel bakım ürünleri arasında benzersiz olan ürünlere internet üzerinden de ulaşmanız mümkündür.