Dominos, ilk şubesini İstanbul’da açtığında tarihler 1996’yı göstermektedir. Günümüzde büyükşehirlerimiz başta olmak üzere ülkemizin 69 ilinde 530’dan fazla şubesiyle Türkiye’ye pizza endüstrisi hizmetini sunmaya devam ediyorlar. Dünya genelinde 10.000’den fazla şubeye sahip olan Dominos, tam 85 ülkede 14 binden fazla şube işletiyor. Ülkemizde en yaygın servis zincirini kurarak pizza dağıtımı yapan firma olarak da yer ediyor. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalıştıklarını ve yapılan kampanyalarla müşterilere çok avantajlı fırsatlar sunduğu ifade etmektedir.

Dominos Müşteri Temsilcisi

Dominos müşteri hizmetleri, 0850 755 33 22 iletişim numarasında müşterilerin şikayet ve önerilerine cevap olabilmek ve bunları kayıt altına alabilmek için çalışmaktadır. Günlük Türkiye’nin 69 ilinde binlerce pizza siparişini mağazalarında sunan ve evlerinize kadar getiren Dominos’un yaşanabilecek sorun ve sıkıntılarınıza karşı çözüm odaklı yaklaşımı vardır. Sipariş durumuzda oluşan eksiklik veya yanlışlık, kurye ile yaşanan süreç, mağaza çalışanları ile yaşanan süreçler gibi durumlarda şikayet ve öneri hattını kullanarak taleplerinizi iletebilir ve gerekirse şikayet bildirimi yapabilirsiniz. Şikayetleriniz Dominos Pizza tarafından değerlendirilip soruna kavuşturulmak için çözüm odaklı yaklaşım sergilenecektir. Ayrıca Dominos Pizza’ya yazılı ve görsel içeriklerle bildirim yapmak istiyorsanız info@dominospizza.com.tr  mail adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Üretim aşamasından mağazalara, mağazalardan servise uzanan bu ürün pazarlama ağında yaşanabilecek her türlü problem ile ilgili ulaşımlarınızı sağlayabilirsiniz.

Dominos Pizza Vizyon

Dominos Pizza Türkiye ekibi, 68 ilimizde, dört üretim merkeziyle ve 8.000’e yakın çalışanıyla pizzaları en kaliteli şekilde sizlere ulaştırmak için çalışmaktadır. Siparişinizden itibaren 30 dakika içinde pizzayı size teslim etme garantisi sunan Dominos, herhangi bir gecikme durumunda pizzayı size ücretsiz olarak hediye etmektedir. Dominos Pizza Türkiye yönetim ekibi aynı zamanda Rusya, Gürcistan ve Azerbeycan operasyonunu da yönetmektedir. Bu denli büyük bir çalışma gücüne sahip olan Dominos Pizza Türkiye’nin hedefleri arasında bu 4 ülkede en sevilen pizza zinciri olmaktır. Bugün ülkemizin her alanında ulaşan Dominos, bu dört ülkede toplam 700’e yakın şube ile müşterilerini pizzaya kavuşturmayı başarıyor.