Doğuş Çay, gıda sektörü içerisinde birçok üretim gerçekleştiren firmanın çay üretimi yapan kuruluşudur. Firma 1985 yılında gıda üretim işlemlerine başladığında ilk olarak çay üretimini gerçekleştirmiştir. Çay ile başlayan üretim çalışmaları daha sonra genişlemiş ve çay ile konserve faaliyetleri de üretim tesisine eklenmiştir. Üretim çalışmalarını doğru şekilde halka sunmak ve halkın talepleri doğrultusunda kalite standartlarını korumak amacıyla çalışmalarına sürekli olarak devam etmiştir. Doğuş Çay markası adı altında üretilen ürünler sektör içerisinde rekabet edebilecek potansiyelde olmuştur. Doğuş Çay müşteri hizmetleri, üretimden satış pazarlamaya kadar yaşanan tüm sorun ve önerilere karşı müşteri desteği sunmaktadır.

Doğuş Çay Müşteri Temsilcisi

Doğuş Çay müşteri hizmetleri 444 97 53 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Doğuş Çay müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilir, kusurlu ürünler hakkında bildirim yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin sağlanması ve mağduriyetlerin giderilmesi açısında aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Doğuş Çay günümüzde, siyah çay, bitki çayları, mistik çaylar, soğuk çaylar, patates cipsler, şeker, domates salçası gibi birçok ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Satis.doguscay.com.tr adresinden Doğuş Çay online mağazasına ulaşabilirsiniz. Buradan sipariş edeceğiniz ürünleri online şekilde takip edebilmeniz mümkün iken Doğuş Çay müşteri hizmetleri aracılığıyla da sipariş takibi, sipariş iptali veya hatalı ürün bildirimi yapabilirsiniz.

Doğuş Çay Hakkında

Doğuş Çay üretim aşamalarına Türkiye’deki özelleştirme girişimleri sayesinde başlangıç yapmıştır. Özel kuruluşların açılmasına dair verilen izinlerin ardından 1985 yılında çay üretimi ile sektöre giriş yapmış daha sonra sektörün ve toplumun ihtiyacına göre ürün yelpazesini arttırmıştır. Kaliteli ve güvenilir gıdaları satışa sunarak günümüzde halen üretimini devam ettirmektedir. 2000 yılından itibaren kalite belgeleri ile üretim yaparak tüketicilere güven sağlamaktadır. Teknolojiyi sürekli takip ederek gelişen sektör ürünleri ile üretim yapan ve el değmeden bu işlemleri gerçekleştiren bir yapı sağlanmıştır. Günümüzde yıllık 50.000 ton çay üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca en  verimli domates salçasını üretebilmek adına İzmir Ödemiş ilçesinde fabrika tesisi kurmuş ve konserve işlemlerine başlamıştır. Ürün çeşitliliği sürekli olarak güncellenirken kalite korunması temel hedef niteliğindedir.