Divarese Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Divarese Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Divarese Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Divarese’nin temelleri 1870 yılında İtalya’nın Varese kentinde küçük bir ayakkabı atölyesinde atılmıştır. Kişiye özel ve tamamen el emeğiyle üretim yapan atölyenin popülerliği artmış ve seri üretime geçmesi için makineler alınmıştır. 1900’lü yılların başında ise mağazalaşma ve daha büyük kitlelere ulaşma arzusuyla markalaşma çalışmaları yapılmıştır. Bu çabaların karşılığını alarak günümüze kadar süregelmiştir. Divarese müşteri hizmetleri, Türkiye’de de satışı yapılmakta olan ürünleri tanıtıcı ve bilgilendirici çalışmalar yürütmektedir.

Divarese Müşteri Temsilcisi

Divarese müşteri hizmetleri telefon numarası 444 3 662 olarak belirlenmiştir. Divarese müşteri temsilcisi ile haftanın her günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında canlı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Destek biriminin ilk görevi ürün kataloğu, ürün fiyatları, ürün malzemeleri, mağazalar ve marka hakkında cevabı aranan tüm soruları yanıtlamaktır.

Divarese marka ürünlere internet satış sitesi ve mağazalar üzerinden ulaşabilirsiniz. Alışverişinizin ardından sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali gibi işlemlerinizi internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Satış sonrasında yaşanabilecek iade, değişim ve garanti gibi işlemler için Divarese müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve gerekli yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Divarese müşteri temsilcisi ile yazılı şekilde iletişim kurmak için onlinedestek@aymarka.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Mesajınızı yazılı ve görsel öğelerle destekleyerek sorununuzun kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz. Divarese iletişim birimi mesajınızı inceledikten sonra kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Markanın satış hacmini arttırması ve popülerliğini daha da arttırması için müşteri deneyimleri büyük önem kazanmaktadır. Ürün deneyimlerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirerek gerekli incelemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Divarese İletişim

Divarese iletişim birimine mesaj bırakmanız da mümkün. İnternet sitesi üzerinde bulunan “İletişim Formunu” kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve gerekli incelemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İletişim formunda kişisel bilgileriniz, iletişim bilgileriniz, konu ve özel mesajınız bulunmaktadır. Bu alanları doldurarak sorununuzun kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

Divarese İade ve Değişim Süreci

Divarese iade ve değişim prosedürüne göre satın aldığınız ürünü 45 gün içerisinde sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerin orijinal kutusunda, orijinal aksesuarlarıyla, kullanılmamış ve faturalı şekilde olması gerekmektedir. Aksi takdirde ürünün iadesi gerçekleştirilmez.

İade işlemleri sadece internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Divarese mağazaları sadece değişimi kabul etmektedir. Bu değişimi anında gerçekleştirebilir veya daha sonra kullanmak için iade çeki alabilirsiniz. İnternet sitesinden aracılığıyla yapacağınız iadelerde kargo tutarı Divarese tarafından karşılanmaktadır. İade ve değişim sırasında karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Divarese müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla