Digiturk Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Digiturk Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Digiturk Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1999 yılında Çukurova Holding tarafından kurulan Digiturk, 2015 yılında beIN Media Group tarafından satın alınmıştır. Digiturk, dijital platformda hizmet veren bir şirkettir. Digiturk eski adıyla Lig TV kanalı ile bilinen bir şirkettir. Lig TV’nin yeni adı ise beIN Sports’dur. beIN Sports kanalında Türkiye Süper Lig’inin maçları naklen yayınlanmaktadır. Bu yüzden Türkiye’de birçok sayıda Digiturk abonesi bulunmaktadır.

Digiturk’te toplam 200 kanal bulunmaktadır. Ayrıca Digiturk’ün kendisinin oluşturmuş olduğu Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ gibi özel kanalları da bulunmaktadır. Digiturk platformunda yayınlanan kanalların tümü HD ve 4K kalitesinde yayın vermektedir. Digiturk, Ocak 2017 yılında tamamen değişmiş, Digiturk’un toplamda 2.669.757 abonesi bulunmaktadır. Digiturk’un abonesi gün geçtikçe artmaktadır.

Digiturk Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 473 7373

Digiturk’ün 0212’li bir müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu müşteri hizmetlerini arayarak Digiturk aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir, ödemeler hakkında bilgi alabilir, abonelik alacaksınız paketler hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayelerinizi Digiturk müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasından bildirebilirsiniz.

Arama Terimleri: digiturk iletişim bilgileri, digiturk telefon no, digiturk irtibat tel, digiturk canlı destek, digiturk çağrı merkezi, digiturk şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Digiturk çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Digiturk irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla