Dermo Kozmetik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Dermo Kozmetik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dermo Kozmetik Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Dermo Kozmetik, 2005 yılında faaliyetlerine başlayarak sağlık ve kişisel bakım ürünlerini müşterileri ile buluşturmuştur. 2013 yılı itibariyle TRFARMA A.Ş. çatısı altına girerken günümüzde halen dermokozmetik.com sitesinden ürün satışı yapılmaktadır. Şirketin depolama ve ürün yönlendirme işlemlerini yaptığı temel mevki İstanbul’un Fatih ilçesindedir. Ürünlerin gerekli şartlarda korunması ve dönemsel olarak yenilenmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Dermo Kozmetik müşteri hizmetleri, ürünlerin satış öncesi bilgilendirmesini yaptığı gibi satış sonrasında da destek çalışmalarını sürdürmektedir.

Dermo Kozmetik Müşteri Temsilcisi

Dermo Kozmetik müşteri hizmetleri 0850 811 30 35 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Dermo Kozmetik müşteri temsilcisi ile hafta içi her gün 09:30 – 18:00 ve cumartesi günleri 10:30 – 14:00 saatleri arasında canlı iletişim kurabilirsiniz. Destek ekibinin en önemli iki görevinden bir tanesi satış öncesinde müşterileri bilgilendirmektir. İnternet sitesinde satışı yapılan tüm kategori ürünleri hakkında fiyat, içerik ve teslimat konularına ilişkin bilgi alabilirsiniz.

Dermo Kozmetik müşteri hizmetlerinin ikinci görevi ise ürünlerin satışı sonrası müşterilere destek hizmeti sunmaktır. Satışı yapılan ürünlerin kullanımı, kalitesi veya yaşanabilecek olası tüm problemler için 0850 811 30 35 numaralı iletişim kanalından ulaşarak bildirim oluşturabilirsiniz. Sizlerin soru, öneri, şikayet ve teşekkür başlıkları adı altında yaptığınız bildirimler, yetkililer tarafından incelendikten sonra gerekli şekilde cevaplanmaktadır.

Dermo Kozmetik internet sitesi üzerinden yaptığınız alışverişleri takip etmek için de müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Sipariş detayı, sipariş iptali, ürün iptali, ürün ekleme, kargo takibi, iade, değişim ve garanti gibi işlemleriniz için canlı destek alabilirsiniz.

Dermo Kozmetik şirketi ile yazılı ve görsel şekilde iletişim kurmak için info@dermokozmetik.com mail adresini kullanabilirsiniz. Soru, öneri, şikayet ve görüşlerinizi bu mail adresine gönderebilir ve görsel öğelerle destekleyebilirsiniz. Mailleriniz incelenerek sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Dermo Kozmetik İade ve İptal Kuralları

Siparişlerin iptal edilmesi için şirket tarafından herhangi bir sebep aranmamaktadır ancak iptalin gerçekleşmesi için ürünlerin kargoya verilmemiş olması gerekmektedir. Ürün kargoya verilmiş ise sizlere ulaştıktan sonra iade işlemi yapmanız gerekecektir.

Dermo Kozmetik’ten alınan tüm ürünler için 7 gün boyunca iade etme hakkı tanınmaktadır. Ürünler sizlere ulaştıktan sonra faturalı, kullanılmamış, orijinal ambalajı bozulmamış ve iade formuyla birlikte ilgili kargo aracılığıyla iade edebilirsiniz. İade şartlarını sağlayan ürünler iade onayını aldıktan sonra para iade işlemleriniz başlatılır. Kredi kartları için iade süresi 1 – 3 hafta iken havale işlemlerinde 1 haftadır.

Cevapla