Derimod firması 1974 yılında ihracat amacıyla küçük bir atölye olarak kuruldu. Kuruluşunun ardından ilk mağazasını Zeytinburnun da açan firma bu tarihten sonra sürekli gelişerek Türkiye ve dünya üzerinde adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir.

Derimod günümüzde ihracat ile yurt dışında satılmasının yanı sıra ülkemizde yer alan mağazaları ile de yüz binlerce müşterisine ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerinden alışveriş imkanını da sunan marka müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan geri durmamaktadır.

Derimod günümüzde toplam 23 mağazaya sahiptir. Bu mağazaların 16’sı İstanbul’da bulunurken Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’da ise toplam 7 adet mağazası bulunmaktadır. Marka ayrıca İtalya, Rusya, Amerika ve Almanya gibi ülkelerde temsilciliklere sahiptir.

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 288 4 288

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
destek@derimod.com.tr

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

0850’li müşteri hizmetleri telefon numarasına sahip Derimod müşterilerine satış öncesi ve sonrası destekte bulunabilmektedir. Ayrıca müşteriler soru, istek ve arzularını iletişim yolları üzerinden firmaya iletilebilir. Firmaya yazılı olarak başvurmak isteyenler için ise bir adet destek hattı ve iletişim formu bulunmaktadır.

Ayrıca firmanın günümüzde 500 çalışanı bulunmaktadır. Derimod sahip olduğu müşteri hizmetleri ile de müşterilerine en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

Derimod Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün saat 09:00 ile 18:00 arasında hizmet verebilmektedir.