Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Derimod firması 1974 yılında ihracat amacıyla küçük bir atölye olarak kuruldu. Kuruluşunun ardından ilk mağazasını Zeytinburnu’n da açan firma bu tarihten sonra sürekli gelişerek Türkiye ve dünya üzerinde adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir. Derimod günümüzde ihracat ile yurtdışında satılmasının yanı sıra ülkemizde yer alan mağazaları ile de yüz binlerce müşterisine ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerinden alışveriş imkanını da sunan marka müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan geri durmamaktadır.

Derimod günümüzde toplam 23 mağazaya sahiptir. Bu mağazaların 16’sı İstanbul’da bulunurken Ankara, İzmir, Adana ve Antalya’da ise toplam 7 adet mağazası bulunmaktadır. Marka ayrıca İtalya, Rusya, Amerika ve Almanya gibi ülkelerde temsilciliklere sahiptir. Ayrıca firmanın günümüzde 500 çalışanı bulunmaktadır. Derimod sahip olduğu müşteri hizmetleri ile de müşterilerine en iyi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktadır.

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 288 4 288

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
destek@derimod.com.tr

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

0850’li müşteri hizmetleri telefon numarasına sahip Derimod müşterilerine satış öncesi ve sonrası destekte bulunabilmektedir. Ayrıca müşteriler soru, istek ve arzularını iletişim yolları üzerinden firmaya iletebilmektedirler. Firmaya yazılı olarak başvurmak isteyenler için ise bir adet destek hattı ve iletişim formu bulunmaktadır.

Derimod Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün saat 09:00 ile 18:00 arasında hizmet verebilmektedir.

Arama Terimleri: derimod iletişim bilgileri, derimod telefon no, derimod irtibat tel, derimod canlı destek, derimod çağrı merkezi, derimod şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Derimod çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Derimod irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Vakko Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla