Demirdöküm 1954 yılında İstanbul’da kurulmuş ısıtma, iklimlendirme ve su ısıtma gibi alanlarda hizmet sunan bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana Türk sanayisinin gelişmesine olumlu katkılar sağlayan firma tüketicisine her daim son teknoloji ürünlerini sunmayı hedeflemektedir.

Demirdöküm ısıtma sektörüne sunduğu cihaz ve sistemleri ile Türk tüketicisine kaliteli hizmetler sunmaktadır. Firma tarafından üretilen döküm radyatör, soba, kazan ve şofben gibi ürünler tüketiciye konfor ve yüksek kalite sunmaktadır. Mühendislik alt yapısındaki sağlam sistemi ile sayısız bayi geliştirmiş ve birçok şehirde kendini kanıtlamıştır.

Ülkemizde sayısız ürünleri bulunan Demirdöküm çoğu üründe ilk olmayı başarmış ve Türkiye’de ilk ISO 9000 kalite belgesini alan kuruluş olmuştur. Geniş ürün yelpazesi ile yurtdışına da satış sunan firma 40’ın üzerinde ülkeye ihracat sunmaktadır.

 

Özellikle kombi alanında sektörün lideri konumunda olan Demirdöküm müşteri hizmetleri desteğiyle tüketicilerine her daim kalite ve güvenceyi bir arada sunmuştur. Yıllara dayanan bilgi ve tecrübeleri ile müşterilerinin soru, istek, öneri ve şikayetlerine anında çözüm bulmaya odaklanan firmanın bu güne dek ulaşan başarısı doğru yolda ilerlediğini ortaya koymaktadır.

Demirdöküm Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 222 1 833

Demirdöküm firması ile ilgili şikayet ve önerilerinizi Demirdöküm müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden temsilcilere iletebilirsiniz. Isıtma cihazları ile ilgili alışverişlerinizde yetkililerden edineceğiniz bilgi ve destek konusunda müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek 7/24 anında iletişim kurabilirsiniz.

Kazan, kat kaloriferi, şofben ve kombi gibi ürünlerin Türk tüketicisinin hayatını kolaylaştırmasını sağlayan Demirdöküm gelişen teknolojiyi ayağınıza getirme

demirdöküm firması

Demirdöküm müşteri hizmetleri telefon numarası

ktedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firma müşteri hizmetleri destek numarası ile bu amaca yönelik hedefini ortaya koymaktadır.

1954 yılında başlayan Demirdöküm serüveni 65 yıldır müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetler ve güvence ile ülkemizden dünyaya açılan bir kapı olmuştur.

Dünyanın birçok ülkesine de sunulan Demirdöküm ürünleri ısınma ve ısıtma ihtiyaçlarında birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Demirdöküm müşteri hizmetleri numarası üzerinden şikayet, öneri ve isteklerinizi firma yetkililerine ileterek kalite ve güvence konusunda daha iyi noktalara ulaşılmasına destek olabilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir: Braun Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası