Türkiye’nin önde gelen giyim mağazalarından bir tanesi olan Defacto 2003 yılında Zeki Cemal Özen tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Yıllarca sürekli büyüyerek gelişen firma sadece Türkiye’de değil yurt dışında da satış yaparak oldukça geniş bir pazara yayılmıştır.

Ülkemizde toplam 190 mağazası bulunan firma başta Kazakistan, Irak, İran ve Mısır olmak üzere birçok ülkeye ürün ihraç etmektedir. Erkek, bayan ve çocuk giyiminde birçok kategoride ürünü bulunan firma sadece mağazalardan değil internet üzerinden de satış yapmaktadır.

Defacto 2003 yılından bu yana sürekli gelişerek ülkemizin en büyük 2. Giyim markası olmayı başarmıştır bu başarının yanı sıra milyonlarca müşterinin sorunları da beraberinde gelmektedir. Müşterilerinin sorunlarına çözüm bulabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına bir müşteri hizmetleri numarasına sahiptir.

Defacto Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0(850) 222 27 15

Defacto müşteriline daha iyi hizmet verebilmek onların soru, istek ve önerilerini dinleyebilmek için 0850’li müşteri hizmetleri hattına sahiptir. Sizlerde müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığınız herhangi bir sorun hakkında bilgi alabilir veya ürünlerle ilgili sorular sorabilirsiniz.