Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Decathlon spor, kamp ve outdoor alanlarında geniş ürün yelpazesini müşterileri ile bulundurmaktadır. Global ölçekte yaygın şekilde mağazalaşan şirketin Türkiye’de de şubeleri bulunmaktadır. Doğa sporlarını yapan her kişinin üst düzey konfordan yararlanabilmesi için geliştirilen ürünler, temel ihtiyaçları karşılamaktadır. İnternet sitesi üzerinden ve mağazalar üzerinden ürünlere ulaşma şansınız bulunmaktadır. Decathlon müşteri hizmetleri, Türkiye’de satışı yapılan ürünler ve en yakın mağazalar hakkında bilgilendirici çalışmalar sürdürürken satış sonrasında yaşanabilecek olası problemler için destek sağlamaktadır.

Decathlon Müşteri Temsilcisi

Decathlon müşteri hizmetleri 0850 532 33 22 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00 – 18:30 olarak belirlenmiştir. Decathlon müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmeler sırasında ürünler, mağazalar, stok durumu, fiyat bilgisi ve cevabını aradığınız tüm soruları cevaplamaktadır. Decathlon müşteri temsilcisinin ilk görevi müşterileri doğru şekilde bilgilendirmektir.

İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünler için yapacağınız işlemleri belirtilen prosedürleri takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş detayı, sipariş takibi, sipariş iptali, ürün iptali, ürün ekleme, kargo takibi, iade, değişim ve garanti gibi süreçler hakkında sorun yaşıyorsanız Decathlon müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Decathlon müşteri temsilcisi ile yazılı şekilde iletişim kurmak için her gün 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0549 805 33 83 numaralı hattı kullanabilirsiniz. WhatsApp hattı sadece mesaj ve görsel öğeler için kullanmaktadır. Mesajlarınızı yazılı ve görsel öğelerle iletebileceğiniz bir diğer platform ise musterihizmetleri@decathlon.com mail adresidir. Soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında yaptığınız bildirimler yetkililer tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Decathlon İade ve Değişim Koşulları

Decathlon markasının iade ve değişim koşulları için belirttiği prosedüre göre, ürün sizlere ulaştıktan sonra 60 gün boyunca iade hakkına sahip olursunuz. İade etmek için herhangi bir sebep belirtmenize gerek bulunmamaktadır. İade edilecek ürünün kullanılmamış, yıpranmamış, hasar görmemiş, faturalı ve orijinal aksesuarları ile birlikte olması gerekmektedir. Tekrar satılmak için uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Decathlon internet sitesinden alacağınız iade kodu sayesinde kargo tutarı Decathlon tarafından karşılanmaktadır. Genel depoya ulaşan ürünler onay sürecine tabi tutulmaktadır. Bu süreç ortalama 5 gün sürmekte ve onay sürecini başarıyla geçen ürünlerin iadesi 2 ile 7 iş günü arasında banka hesaplarınıza yatırılmaktadır. Bu süreç bankaların yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Cevapla