DAP Yapı, inşaat ve konut sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Sektör içerisindeki tecrübelerini 1999 yılında markalı konut projeleri olarak sunmaya başlamıştır. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde büyük projeler oluşturan DAP Yapı, konutlarını “su, doğa ve gelecek” üçlüsünü beraber sunduğunu vurgulamaktadır. İstanbul genelindeki büyük projelerin beğeni toplaması ile birlikte İzmir başta olmak üzere diğer büyük iller için de proje çalışmaları sürdürülmektedir. DAP Yapı müşteri hizmetleri, konutlar ve projeler hakkında detaylı bilgilendirme hizmetini sunarken aynı zamanda satış sonrası destek çalışmasını da yerine getirmektedir.

DAP Yapı Müşteri Temsilcisi

DAP Yapı müşteri hizmetleri 0216 500 49 00 ve 0549 723 09 42 numaralı iletişim kanallarından hizmet vermektedir. DAP Yapı müşteri temsilcisi ile 09:00 – 18:00 saatleri arasında canlı iletişim gerçekleştirerek konutlar, projeler ve satış koşulları hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Müşteri destek ekibi, satış öncesinde bilgilendirme hizmetlerini yerine getirirken satış sonrasında yaşanabilecek olası problemlerin çözümü ile bizzat ilgilenmektedir.

DAP Yapı müşteri hizmetleri ile yazılı ve görsel şekilde iletişim kurmak için info@dapyapi.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Mailleriniz değerlendirilerek kısa süre içerisinde dönüş yapılmaktadır.

İnternet sitesi üzerinde yer alan “İletişim Formunu” kullanarak da soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu alanda adınız, soyadınız, telefon numaranız, mail adresiniz, ilgilendiğiniz proje ve mesajınızı yazabileceğiniz seçenekler yer almaktadır.

DAP Yapı Hakkında

DAP Yapı, müşterilerine yaşam standartlarını arttırıcı konut imkanlarını sunmaktadır. Daha önceden yapılmış ve yapılmaya devam eden projeler “su, doğa ve gelecek” üçlüsü dikkate alınarak hayata geçirilmiştir. Konut projeleri sadece mühendislik çalışmaları olarak düşünülmeyip aynı zamanda müşterilerin huzurla vakit geçirecekleri bir yuva oluşturmak olduğunu vurgulayan DAP Yapı, estetik binaların çevreye ve var olduğu şehre uyum sağlaması için çalışmalarını sürdürmektedir.

DAP Yapı İletişim

DAP Yapı ile iletişim kurarak yapılmış veya çalışmaları devam eden konutlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. DAP Yapı satış için görev yapan iletişim numarası 444 9 327 olarak belirlenmiştir. Görüşmelerinizi WhatsApp üzerinden gerçekleştirmek için yine aynı numarayı kullanabilirsiniz.

DAP Yapı konutları ve hizmetleri sırasındaki değerlendirmelerinizi DAP Yapı müşteri hizmetleri ile gerçekleştirebilirsiniz.