Daikin, global ölçekte iklimlendirme sektöründe hizmet veren önemli bir firmadır. 1978 yılından beri ülkemizde çalışmalarını sürdürmekte ve bu çalışmaları distribütörler aracılığıyla sürdürmektedir. 2011 yılında Airfel’in hisselerinin tamamını satın alarak Türkiye’deki hacmini büyütmüş ve günümüzde havalandırma, ısıtma ve soğutma alanında geniş ürün yelpazesini sunmuştur.

Daikin Müşteri Temsilcisi

Daikin müşteri hizmetleri 444 999 0 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Daikin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek Daikin marka ürünleriniz hakkında sorularınızı iletebilir ve şikayetleriniz için çözüm bulabilirsiniz. Ürünlerin yurt içi satış ağını, servis ağını ve nöbetçi bayileri öğrenerek size en yakın Daikin merkezine ulaşabilirsiniz. Cihazların servis ihtiyacı için talepte bulunabilir ve size en yakın servisin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Daikin, küçük ve büyük ticari klima, hava temizleyici, kombi, endüstriyel soğutma cihazları, bireysel klimalar gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır. Daikin müşteri hizmetleri, kullandığınız bu ürünlerin servis ihtiyacını karşılamanız için yardımcı olmaktadır. Ürünlerin garanti işlemlerini takip edebilir veya garantisi biten cihazların garanti uzatma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Daikin müşteri hizmetleri, 0534 509 77 35 numaralı Whatsapp iletişim numarasıyla başvurularınızı yazılı ve görsel olarak iletebilmenize de olanak sağlıyor.

Daikin Ücretsiz Keşif

Daikin klimalarından yararlanmak ve satın almak istediğinizde Daikin ücretsiz keşif formunu doldurarak servis yetkililerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede klima montaj işlemleri yapılmadan önce bireysel ve kurumsal olarak yararlanacağız klimalardan en uygun olanını ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Montaj ve klima tesisat çalışmaları da Daikin ücretsiz keşif ile sağlanmaktadır. Daikin teknikerleri tarafından iç ve dış cihaz ünitelerinin var olan görselliği bozmadan ve rahatsızlık vermeden en uygun nokta seçilmeye çalışılır. Yer seçiminin ardından su gideri ve elektrik bağlantısı için tesisat çalışmaları yapılır. Bu sayede Daikin klima montajı işlemlerinde gerekli görülen montaj yerinin belirlenmesi, en uygun kapasiteli klimanın sağlanması ve tesisat işlemlerinin düzeni bozmadan yapılması planlanır.

Daikin Türkiye

Daikin, merkez ofis olarak İstanbul’da görev yapsa Türkiye üzerine 6 adet bölge müdürlüğü bulundurmaktadır. Türkiye genelinde 300’ü aşkın bayi, 500 satış noktası ve 500’ü aşkın teknik servisiyle geniş bir hizmet ağını sunmaktadır. Üretim tesisi, sektörün geleceğini düşünerek günümüz insan ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde modernize edilmiştir.