Connected2me, kullanıcıların profillerini gizli tutarak mesajlaşabilmelerine olanak sağlayan mobil uygulamadır. Kullanıcılar Google Play Store ve App Store aracılığıyla Connected2me uygulamasını ücretsiz olarak indirebilmektedir. Üyelik oluşturmak isteyen kişiler mail ve kullanıcı bilgilerini eksizsiz doldurarak kendilerine özgü alana sahip olmaktadır. Connected2me üyeliğinizi Facebook üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Connected2me müşteri hizmetleri, Türkiye’de de aktif olarak kullanılan uygulamanın bilgilendirici ve destek hizmetini sunmaktadır.

Connected2me Müşteri Temsilcisi

Connected2me müşteri hizmetleri numarası bulunmamaktadır. Kullanıcı sayısı milyonları bulan uygulama, müşteri destek hizmetini telefon ile canlı olarak gerçekleştirdiği takdirde zaman kaybına ve yoğunluğa neden olacağını belirtmektedir. Uygulama hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, aklınızdaki sorulara cevap bulmak ve şikayetlerinizi iletmek için support@connected2.me mail adresini kullanabilirsiniz.

Connected2me müşteri temsilcisi, support@connected2.me mail adresine gönderilen yazılı ve görsel iletileri kısa süre içerisinde cevaplayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Yaşadığınız sorunları görsel öğeler ile destekleyerek sorunun daha anlaşılır olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha kısa sürede çözüme kavuşabilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı ve şartları hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için internet sitesi üzerinde yer alan “Yardım” sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu alanda kişilerin yoğun olarak sordukları sorular cevaplanmaktadır. Kullanmaya yeni başlayan kişilerin aklındaki sorulara cevap niteliğini taşımaktadır. Siz de bu sayfadan yararlanarak ön bilgilendirme hizmetini alabilir ve daha sonra karşılaştığınız sorunları Connected2me müşteri hizmetleri aracılığıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Connected2me Nasıl Kullanılır?

Connected2me, herkesin kendine özgü bir alan oluşturmasına izin veren sosyal medya platformudur. Kullanıcılar kişisel bilgilerini kullanarak veya Facebook yoluyla uygulamaya üye olabilmektedir. Ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulan uygulamada herkes kullanıcı adı sahibi olmaktadır ve bu kullanıcı adları üyelik oluşturulduktan sonra değiştirilmemektedir.

Kullanıcılar üyeliklerini oluşturduktan sonra profil linklerini diğer sosyal medya mecralarında paylaşmaktadır. Kişinin çevresinde yer alan kişiler bu linke tıklayarak konuşma penceresine ulaşmaktadır. Sizin profil bilgileriniz görüntülenirken size mesaj gönderen kişiler anonim olarak gösterilmektedir.

Connected2me kullanıcıları istedikleri zaman hesaplarını dondurabilir ve istedikleri zaman tekrardan aktif edebilmektedir. Ayrıca, anonim olarak eğlenceli bir ortam sunmak hedeflenmektedir. Bu durumun kötü amaçlarla kullanılmasına karşın engelleme özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak veya karşılaştığınız problemleri çözmek amacıyla Connected2me müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.