Collezione markası 1987 yılında İstanbul’un Bakırköy semtinde kurulmuştur. Ekrem Akyiğit tarafından kurulan firma ilk mağazasını Bakırköy’de açarak sektöre ilk adımını atmış oldu. Merkezi İstanbul’da bulunan firmanın 200’den fazla mağazası ve 3 bine yakın çalışanı bulunmaktadır.

Modayı ve teknoloji oldukça iyi takip eden marka sahip olduğu vizyon ile her geçen gün biraz daha gelişerek müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Özellikle genç nesle hitap eden firma çocuk, erkek ve bayan giyim ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Sahip olduğu çeşit ve uygun fiyatlarla birçok insanın ilgi odağı haline gelmektedir. Giyim ürünleri yanı sıra ayakkabı, saat, aksesuar, cüzdan, kemer, çorap, çanta, şal, eldiven ve kozmetik ürünleri üretmektedir.

Ayrıca firma internet üzerinden birçok noktadan satış yaparak müşterilerine online hizmette sunmaktadır. Firma müşteri hizmetlerine sahiptir.

Collezione Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 222 1 259

Collezione Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
crm@collezione.com.tr

Collezione İletişim Formu

Kurulduğu günden bugüne dek sürekli olarak gelişen firma günümüzde yurtdışında birçok noktada satışlar yapmaktadır.

Yurtdışındaki ilk mağazasını Almanya’da açan firma 2012 yılı itibari ile Gürcistan ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde mağaza açarak satışlarına başlamıştır. Markanın yurtdışında ki mağaza sayısı 55 adettir. Collezione ismi İtalyancada konfeksiyon manasına gelmektedir ve adını buradan almıştır.

Collezione müşteri hizmetleri bir adet sabit numaraya sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak alışveriş öncesi ve sonrası ürünler hakkında bilgi alabilir veya ürünler hakkında yaşadığınız sorunları müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz.

Soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetlerine iletebilmenizde mümkündür. Yazılı şikayetlerde bulunmak için ise iletişim formu ve mail adresi bulunmaktadır.

Collezione gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kullanıcılarına daha iyi destek vermek için çalışmakta. Müşteri hizmetleri hafta içi her gün 07:00 ve 17:30 saatleri arasında hizmet verebilmektedir. Sabah 09:30 – 09: 45, öğle 12:30 – 13:30 ve akşam 16:00 – 16:15 saatleri arasında dinlenme sürelerinde ulaşabilmeniz mümkün değildir.