Colin’s markası Aksaraylı Nurettin Eroğlu tarafından 1983 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk dönemlerde küçük bir atölye işleten firma ilk olarak “Kulis” adı ile piyasaya atılmıştır. Daha çok mont ve denim üreten marka zaman zaman t-shirt’lar da üretmiştir. Firma dünyaya yayılmaya başladığı bir dönemde adını Colin’s olarak değiştirmiş ve bugünkü haline bürünmüştür.

Daha çok modern, özel ve yeni kıyafet tasarımları ile dikkat çeken mağaza en çok gençlere ve çocuklara hitap etmektedir. Oldukça uygun fiyatları ile de dikkat çeken marka en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi. Colin’s mağazalarının yanı sıra internet üzerinden de müşterilerine hizmet verebilmektedir.

Colin’s Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 5 326

Colin’s Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

Colin’s firması 444’lü bir müşteri hizmetleri telefon numarasına sahiptir. Müşteri hizmetlerini arayarak satış öncesi ve sonrası için destek ve bilgi alabilir ayrıca soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişime geçmek isteyenleri için ise iletişim formu bulunmaktadır.

Dünya üzerinde toplam 38 ülkede 600’e yakın mağaza ile hizmet veren Colin’s markası her geçen gün biraz daha büyüyerek Türkiye’nin en büyük giyim mağazalarından biri haline gelmiştir.

Colin’s müşteri hizmetleri hafta içi her gün ve cumartesi günleri dahil olmak üzere saat 08:30 – 20:30 arasında hizmet verebilmektedir.