Geçmişten Günümüze Coca – Cola Company

Coca- Cola 29 Ocak 1892’de ABD Atlanta Georgia’da kuruldu. Coca- Cola Company, dünyanın en büyük ve en eski şirketlerinden birisidir. ABD’de kurulan bir şirket olmasına rağmen dünyanın birçok yerinde fabrikaları bulunmaktadır. Coca- Cola 1964’te Türkiye’de satışına başlamıştır. Bunun ardından Coca- Cola Türk ailelerinin en gözde içeceklerinden biri konumuna geldi ve sürekli tüketilmeye başlandı. Coca- Cola Company, reklamları ve Türkiye içerisinde başlattığı ve dahil olduğu sorumluluk projeleriyle de insanların vazgeçemediği bir marka konumuna gelmiştir. Coca- Cola, içecek seçenekleriyle de birçok insana hitap etmekte, insanların zevklerine göre yeni çeşitler üretmektedir.

Coca – Cola Company Müşteri Hizmetleri

Müşterilerinin istek, talep, görüş ve şikayetlerini göz önünde bulunduran Coca- Cola Company, müşteri hizmetleri ve internet sitesiyle insanların problemlerine hızlı çözümler üretmek istemektedir. Müşterileriyle hızlı ve etkili bir biçimde iletişime geçen Coca- Cola Company, Türk müşterileri için özel bir hat ve internet sitesi kurup, tecrübeli kadrosuyla hizmetlerine devam etmektedir.

Coca – Cola Müşteri hizmetleri numarası: 0850 201 30 40/ 444 30 40.

Coca – Cola Company Ürünleri

Coca- Cola sadece kola üretmemekte ve başka içecekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy, Fuse tea, Damla Doğal Kaynak Suyu, Damla Minera, Powerade, Glaidatör, Sensan içecekleriyle sıkça tercih edilmektedir. Bu içeceklerin dışında Coca- Cola Company’nin ürettiği kola türleri de vardır. Coca- Cola Şekersiz, Coca- Cola Orijinal, Coca- Cola Light ve Coca- Cola+ Coffee. Bu ürünler insanların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çıkmış ve Coca- Cola insanların isteklerini ön planda tutmuştur. Müşteri memnuniyetine önem veren Coca- Cola, internet sitesinden her soruya cevap vermekte, ayrıca müşteri hizmetleri numarasıyla bire bir konuşma yaparak insanların sorularına cevap aramaktadır.

İki adet müşteri hizmetleri numarası bulunduran Coca- Cola Company, hızlı ve güvenilir bir iletişim sağlamak istemektedir. Daha fazla fikir edinmek için internet sitesine bakabilir, sizde soru sorabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan her soru için ya da ürünlerle ilgili bir problem yaşandığında kolaylıkla müşteri hizmetlerini arayabilir ve yardım isteyebilirsiniz. Uzun yıllar Türkiye’de satış yapan Coca- Cola Company, Türk müşterilerinin memnuniyetini önemsemektedir.