Clash of Royale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Clash of Royale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Clash of Royale Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Clash of Royale, Finlandiya temelli Supercell oyun firması tarafından 2016 yılında piyasaya çıkarılmıştır. Online ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan Clash of Royale, daha önce yayınlanan Clash of Clans’taki birçok karakteri içerisinde barındırmaktadır. Oyun bireysel olarak başlamakta ve daha sonraki süreçte klanlar oluşturmaktadır. Asıl amaç klan savaşları sonrasında daha fazla kuleyi yerle bir etmektir. Clash of Royale müşteri hizmetleri, milyonlarca kullanıcıya ulaşmış olan oyunda yaşanabilecek olası problemlere çözüm üretmektedir.

Clash of Royale Müşteri Temsilcisi

Clash of Royale müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Milyonlarca kişiye ulaşan oyunda problemlerin çözümü için destek ekibi görev yapmaktadır. Destek ekibine ulaşarak hesabınızın kişisel bilgileri, hesap çalınması, hesap erişimi, hile kullanımı, oyun hataları gibi birçok konu hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda incelemeler yapılacak ve tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Clash of Royale destek ekibine ulaşmak için;

  • Clash of Royale oyunu Finlandiye tabanlı Supercell şirketi tarafından geliştirilmiştir. Supercell.com adresinden şirketin ana sayfasına ulaşmanız gereklidir.
  • İnternet sitesinin ilk sayfasında üst tarafında bulunan seçeneklerden “Destek” butonuna tıklayınız.
  • Şirketin yapımını üstlendiği bütün oyunlar listelenecektir. Bu alandan “Clash of Royale” oyununu bulunuz.
  • Hesabınız, kayıp hesap, klanlar, supercell kimliği, uygulama için satın almalar, turnuvalar, bağlantı ve performans, oyun hataları ve daha birçok konuda destek alabilirsiniz.

Clash of Royale İletişim

Clash of Royale ekibi, milyonlarca oyuncunun sorunlarını daha kısa sürede çözebilmesi için sorunlara yanıt rehberi hazırlamıştır ancak yaşadığınız sorunu çözemiyorsanız iletişim seçeneğini kullanabilirsiniz.

Oyun sırasında Clash of Royale ekibine mesaj atabilirsiniz. Hesabınız çalındıysa başka bir hesap oluşturup iletişim kurabilir ve gerekli açıklamayı yapabilirsiniz. Clash of Royale bu gibi durumlarda olumlu dönüş sağlamaktadır. İletişim kurmak için;

  • Oyunu açtıktan sonra Ayarlar> Yardım ve Destek> Kayıp Hesap> Hesabımı Kaybettim yönlendirmesini takip ederek “Bizimle İletişime Geç” seçeneğine geliniz.
  • Çalınan hesabınızın tam adı, hesabınızın klan adı, hesabınızın TP seviyesi ve hesabınızı nasıl kaybettiğinize dair açıklamanızı yazdıktan sonra beklemeye geçebilirsiniz. Oyun destek ekibinin incelemelerinin ardından tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Cevapla