1919 yılında Fransa merkezli kurulmuş olan Citroen otomatik sektöründe hizmet vermekte olan firmaları arasında yer almaktadır. 1976 yılından bugüne kadar PSA Peugeot Citroen grubunun üyesi olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan marka bir otomotiv üreticisidir.

Fransa’da hizmet vermekte olan firma özellikle ülkenin en büyük ve aynı zamanda Fransa ilk otomotiv üreticisi olarak bilinmektedir. Dünya genelinde adını duyurmuş olan marka tarafından gerçekleştirilmiş olan çalışmalar dahilinde birbirinden farklı araç modelleri piyasaya sunulmaktadır.

Sağlamış olduğu imkanlar nedeniyle özellikle dünya üzerinde kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Geliştirilen özellikleri sayesinde günümüz teknolojisine uygun şekilde hazırlanmış olan araçlar içerisinde bulunan sistemler kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır.

Citroen markası her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalar sayesinde müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üretim yapmaktadır.

Citroen Müşteri Hizmetleri

Markanın Türkiye’de de satışa sunmuş olduğu araç modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Citroen C3, C4, C Elysee, C4 Picasso, Citroen C4 Castus, Grand C4 Picasso, Nemo Combi, Nemo, Berlingo, Jumper, Jumpy Panelvan, Berlingo Panelvan şeklindedir. Marka geliştirmiş olduğu araç modelleriyle dünya genelinde tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Değişen özellikler bakımından özellikle gelişen teknolojiye uygun şekilde hazırlanmış olan modeller günlük hayatın veya iş yoğunluğunun daha rahat şekilde idare edilmesini ve trafikte karşılaşılacak problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlayacak şekilde tasarımlar sunmaktadır.

Markanın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanmak veya farklı konularda bilgi almak isteyenler için Citroen müşteri hizmetleri kesintisiz hizmet alınmasını sağlamaktadır. 7/24 kesintisiz destek hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

Citroen İletişim Bilgileri

Dünyanın pek çok farklı ülkesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Fransa merkezli otomotiv markası yapmış olduğu üretimleri ile özellikle tercih edilecek birbirinden farklı modelleri piyasaya sunmaya devam etmektedir.

Devamlı olarak yenilenmekte olan modeller dünyanın her bir ülkesinde satışa sunulmaktadır. Marka aynı zamanda geliştirmiş olduğu çalışmalar ile müşteri taleplerini karşılayabilmek adına kesintisiz destek hizmeti de vermektedir.

Bilgi almak isteyenler için Citroen çağrı merkezi iletişim numarası üzerinden yapılacak görüşmeler dahilinde uzman ekip tarafından yardım sağlanmaktadır.

Citroen Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0212 359 63 63