Cinamaximum, 2001 yılında Mars Cinema Group tarafından kurulan, teknoloji ve konforu sinema anlayışıyla birleştirmeye çalışan bir platformdur. Sinema sektörüne yeni soluk kazandırmak, farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma temel felsefesidir. Ülkemizin 36 şehrinde, 97 sinema işletmesi ve 800’ü aşkın salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciri olma unvanını taşımaktadır. Ülkemizdeki sinema izleyicisinin sinema deneyimini en üst seviyede yaşayarak bu deneyimin hayatından yer etmesini isteyen Cinemaximum, dijital dönüşüme ayak uydurmuş şekilde görüntü ve ses kalitesini sunmaktadır.

Cinemaximum Müşteri Temsilcisi

Cinemaximum sinema salonları gişesinden bilet satın alma işlemi yapabildiğiniz gibi bu işlemleri daha öncesinden web sitesi aracılığıyla yapabilirsiniz. Sinema seyrinizin başlangıcında ve sonrasında yaşadığınız tüm problemleri çözüme kavuşturmak için 0850 220 09 67 numaralı Cinemaximum çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@marssinema.com mail adresiyle yazılı ve görsel olarak iletişim kurmanız da mümkün. Cinemaximum çağrı merkezi, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri ve resmi tatillerde 08:45 – 00: 15 arası hizmet verirken, diğer günlerde 09:45 – 23: 15 arası işlem görmektedir.

Bilet alma işlemi sırasında fazladan para çekimi, bilet alma işleminin gerçekleşmemesi, yanlış bilet seçimi, yanlış koltuk seçimi, fazla bilet seçimi gibi gerçekleşecek tüm sorunlara çözüm olarak bu kanalı kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız biletleri sinema gişesinden basılı bir şekilde alabilir, dilerseniz saklayabilirsiniz. Bilet iptal etme işlemleri ve yanlış bilet hakkında düzeltme işlemlerini filmin başlamasına 1 saat kalaya kadar rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Sinema salonlarında yaşadığınız sıkıntılar, personel rahatsızlığı gibi durumlar bu hat aracılığıyla iletebilir ve raporlanmasını sağlayabilirsiniz.

Cinemaximum Vizyon

Cinemaximum, sadece bir sinema salonu değil, kişilerin unutamayacağı güzel bir deneyim yaşatmak amacıyla hareket etmektedir. Firma bünyesinde birçok ayrıcalıklı sinema salonu bulunmakta. Ev rahatlığında sinema keyfi, Skybox, deri koltuklara sahip Premium sinema, gerçeğe en yakın teknolojiye sahip İmax, 4DX teknolojisi, Starium, ScreenX, Tempur sinema, filme göre hareket eden koltuklar, MPX ve çocuklara özel sinema salonu gibi birçok farklı sinema salonu modeline sahiptir.  Cinemaximum ile yaşadığınız sinema tecrübesi sizi filmin içinde hissettirmeyi başaracaktır.