Cimri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Cimri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cimri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cimri, 2008 yılında kurularak birçok farklı kategorideki binlerce ürünün listelenmesine olanak sağlamıştır. Sistem büyük beğeni toplayarak 2011 yılında iLab Ventures tarafından satın alınmıştır. Cimri ismi, her üründeki en iyi fiyatı kullanıcılara sunmak amacıyla düşünülmüştür. Böylece kişiler bütçelerinden tasarruf etme fırsatını yakalamış olmaktadır. Üstelik internet siteleri üzerinde birçok sayfa arasında gezinti yapmak yerine bilgileri aynı sayfa üzerinde buluşturarak tasarruf sağlamaktadır. Cimri müşteri hizmetleri, sistem içerisinde merak edilen tüm bilgileri kullanıcılar ile paylaşırken yaşanabilecek olası hata ve sorunlar için de destek sunmaktadır.

Cimri Müşteri Temsilcisi

Cimri müşteri hizmetleri 0216 468 12 80 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Cimri müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde sistem içerisinde merak ettiğiniz tüm soruları yöneltebilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Destek ekibinin bu alandaki en büyük amacı kullanıcıların sistem hakkındaki soruları yanıtlamak ve olası tüm problemler için çözüm üretmektir.

Cimri.com sistemi üzerinde yüzbinlerce ürünün fiyat karşılaştırılması yapılmaktadır. Veriler diğer satıcılardan alındığı için yaşanabilecek olası yanlışlık, hata ve yanılgıları düzeltmek için Cimri müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçebilirsiniz. Kullanıcıların bildirimleri sistemin iyileştirilmesi ve yanlışların ortadan kaldırılması için büyük bir titizlikle incelenmektedir.

Cimri müşteri temsilcisi ile yazılı şekilde iletişim kurmak için destek@cimri.com mail adresini kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz şekilde mesajlarınızı iletebilir ve incelemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mail içerisinde kişisel bilgilerinize, iletişim bilgilerinize ve mesajınızın içeriğini net şekilde belirtmeniz halinde incelemeler daha kısa sürede tamamlanacaktır. Soru ve sorunların çözümü Cimri müşteri temsilcisi aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.

Cimri.com Mağaza Kayıt

Cimri.com internet sitesi üzerinde binlerce marka ve mağazanın ürünleri listelenerek fiyat karşılaştırılması yapılmaktadır. Marka ve mağaza sahipleri, Cimri.com sistemine dahil olarak fiyatlarını sunmakta ve müşteri çekebilmektedir. Ürünlerinizin sistem üzerinde yayınlanması için mağaza kayıt talebinde bulunmanız gerekmektedir.

Cimri.com mağaza kayıt işlemleri için magazakayit@cimri.com adresine mail atmanız gerekmektedir. İşlemleriniz kısa süre içerisinde incelemeye alınması için mailinizde aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermelisiniz.

Yetkili Bilgileri Şirket Bilgileri
Ad – Soyad Şirket Unvanı – Web Sitesi
Cep Telefonu Numarası Adres – Mersis Numarası
E – Posta Vergi Levhası Nüshası

 

Cevapla