Çiçeksepeti, çiçek ve hediye sektörüne yeni bir soluk getirerek işlemlerini e ticaret sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. 2006 yılında kurulan internet sitesi, Türkiye genelinde oluşturduğu bayilik ağıyla alınan siparişleri kısa süre içerisinde teslim etmektedir. Özel günler ve kutlamalar için birçok seçenek bulunurken siparişin teslim edeceği saat dilimini de seçebilmektesiniz. Ürün kategorileri canlı çiçek, yapay çiçek, yenilebilir çiçek, kişisel bakım, moda, kozmetik, ev & yaşam, elektronik, takı & aksesuar, hobi ve pet shop şeklinde sıralanmaktadır. Çiçeksepeti müşteri hizmetleri, Türkiye genelinde ürün satışı gerçekleştiren internet sitesinin destek hizmetlerini sürdürmektedir.

Çiçeksepeti Müşteri Temsilcisi

Çiçeksepeti müşteri hizmetleri 0850 222 00 79 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Çiçeksepeti müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde ürünler, fiyatlandırmalar ve teslimat konusunda bilgi sahibi olabilir, daha sonrasında sipariş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teslimatlar bayilikler aracılığı ile yapıldığından oluşabilecek aksaklıklar için yönlendirmeler yapılmakta ve bayilik ile iletişim kurmanız sağlanmaktadır.

Çiçeksepeti müşteri hizmetleri, teslimat öncesinde ve sonrasında yaşanabilecek olası sorunları soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kayıt etmektedir. Kayıt sürecinden sonra gerekli incelemeler yaparak şikayetleriniz çözümlenmektedir. Müşteriler bu süreci takip edebilmektedir.

Siparişleriniz hakkındaki iade, değişim, sipariş durumu, teslimat bilgisi gibi işlemlere internet sitesinden ulaşabileceğiniz gibi müşteri temsilciniz aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Bildirimlerinizi yazılı bir şekilde gerçekleştirmek için internet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bize ulaşın adlı formda adınız, soyadınız, telefon, e posta, sipariş numaranız, konu ve mesajınız yer almaktadır. Konu başlığınızı bilgi, eleştiri/ şikayet, öneri ve teşekkür olarak seçebilirsiniz.

Çiçeksepeti Sipariş Takip

Çiçeksepeti, müşterilerden aldığı siparişleri adrese en yakın bayiye ulaştırmaktadır. Bu süreç düzenli olarak işlemekte ancak sıkıntılar da oluşabilmektedir. Siparişinizi görüntülemek için Çiçeksepeti sipariş takip seçeneğini kullanabilirsiniz. Çiçeksepeti sipariş takip için;

  • Çiçeksepeti.com adresine giriş yapınız.
  • Sayfanın en altında yer alan “İletişim” seçeneğine tıklayınız.
  • Bu alandan “Bize Ulaşın” seçimini yapınız.
  • Karşınıza çıkan alanda “Sipariş Takip ve Satıcıyla İletişim” yer alacaktır.
  • Sipariş numaranız ve e posta adresiniz ile siparişinizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Karşılaşabileceğiniz olası problemlerin çözümü için Çiçeksepeti müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.