Ülkemizde bilgisayar denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olan Casper ülkemizin en önemli teknoloji firmalarından bir tanesidir. 1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Altan Aras Fakılı, Ali İhsan Daşkın ve Yalçın Yıldırım isimli 3 Bilgisayar Mühendisi tarafından kurulmuştur. İlk olarak işe Mecidiyeköy’de yer alan 40 metrekarelik küçük bir ofiste bu işe başlayan ekip markanın bugüne gelmesinde en büyük paya sahip isimlerdir.

Son yıllarda sadece laptop alanında değil cep telefonu sektöründe de emin adımlarla yürüyen firma günümüzde yüzbinlerce müşteriye hizmet vermektedir. Casper firmasının müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına bir müşteri hizmetleri merkezi bulunmaktadır.

Casper Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 250 77 77

Casper Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
İletişim Formu

İlk adım olarak Çin ve Tayland gibi ülkelere iş seyahatine çıkan 3’lü bilgisayar üretiminin olabilirliğini görerek işlerine hız vermişlerdir. Üretime başladıkları ilk yılda toplam 200 bilgisayar satarak başlayan ekip günümüzde dünya genelinde bir marka olmayı başarmış durumda.

Casper 0850’li müşteri hizmetleri numarasına sahiptir. Bu numarayı arayarak satış öncesi ve sonrası ürünler hakkında bilgi alabilir ayrıca ürünlerde yaşadığınız sorunları firmaya ileterek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Buna ek olarak soru, istek ve önerilerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile firmaya iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletişim kurmak isteyenler içinde bir iletişim formu bulunmaktadır.

Casper Müşteri Hizmetlerine hafta içi her gün saat 08:30 ile 18:00 arasında ulaşabilirsiniz.