Türkiye’nin en çok kullanılan market ve alışveriş sayfalarından biri olan Carrefour üzerinde sorunlarınızın çözümü, destek talepleri veya öneriler gibi konularda firmayla iletişim kurabilirsiniz.

Carrefour İletişim Formu Nasıl Kullanılır?

Firmanın resmi web sayfası üzerindeki müşteri hizmetleri sekmesi altında yer alan sizi dinliyoruz kısmına tıklayarak Carrefour iletişim formu sayfasına ulaşabilirsiniz. Sorularınız, fikirleriniz ve önerileriniz gibi birçok farklı konuda iletişim formunu kullanarak cevap bulabilirsiniz.

Sayfadaki formda yer alan adınız soyadınız sekmesini, e-posta adresiniz sekmesini, eğer bulunuyorsa CarrefourSA Kart no bilginizi, cep telefonu bilginizi ve yapmak istediğiniz açıklamayı girmeniz gerekiyor. Son noktada alt kısımda Ben Robot Değilim sekmesine tıklayarak istenilen yönergeyi gerçekleştirdikten sonra kaydet butonuna tıklayarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında firma bildirimlerinizi yaklaşık 2 iş günü içerisinde cevaplamaktadır.

Carrefour İletişim Numarası Nasıl Öğrenilebilir?

CarrefourSA resmi web sayfası üzerinde müşteri hizmetleri sekmesi altında yer alan veya iletişim sekmesi altında yer alan Carrefour iletişim numarası bilgilerini kullanarak da firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada iletişim sekmesi altında sunulmuş olan telefon numarası olarak

Carrefour Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0216 655 00 00 numarası kullanılabilir.

Yine fax iletişimi için 0216 655 00 50 numarası kullanılabilir.

Müşteri hizmetleri sayfası altında sunulan şekilde Carrefoursa çağrı merkezi numarası olarak ise

444 10 00 numarası kullanılabilir.

Çağrı merkezi numarası ile birlikte hizmetlerine bağlanabilir ve görüşme gerçekleştirebilirsiniz. İletişim bilgileri altında kullanılan numaralar ile direkt bir şekilde ilgili konularda genel müdürlük ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Carrefour İletişim Mail Adresi Nasıl Öğrenilebilir?

İletişim formu ve telefon yöntemlerini kullanmanız gibi CarrefourSA firması ile iletişime geçebilmek için sunulmuş olan e-mail adreslerini de kullanabilirsiniz. Firmanın resmi web sayfasında iletişim ve müşteri hizmetleri sekmeleri altında yer alan Carrefour iletişim mailadresibilgisi olarak;

bilgi@carrefoursa.com adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

İstediğiniz herhangi bir kanal ile birlikte CarrefourSA firması ile iletişim kurduğunuzda, firmanın temel amacı geri bildirimleri etkili ve verimli bir şekilde değerlendirmektir. Şirket kuralları çerçevesinde görüşmelerin değerlendirilmesi ile birlikte tüm kaynakların kullanılması sayesinde firma müşterilerine değer yaratan bir şekilde ürün ve hizmetlerini sunarken, süreçlerini daima iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Arama terimleri: Carrefour iletişim formu, Carrefoursa iletişim mail adresi, Carrefour telefon numarası, Carrefour müşteri hizmetleri