1954 yılında Amerika’da ilk restoranını açan Burger King, günümüzde çok geniş bir fast food restoran zinciri haline gelmiştir. Hamburger, içecek, patates cips ve bunlardan oluşan menüleriyle müşterilerine eşsiz lezzetler sunmaktadır. Burger King, ülkemizde faaliyetlerine başladığı sırada ise tarihler 1995’i göstermekteydi. Ülkemizin gruplarından TAB Gıda Sanayi A.Ş tarafından Türkiye’deki ana geliştirici ve üretici haklarını alarak bünyesine katmasıyla başlayan bu yolculuk, kısa sürede ülkemizde restoran sayısının hızla çoğalarak halkımız tarafından vazgeçilmez bir lezzet olmasına olanak sağladı. Ülkemiz genelinde 650’den fazla restoranı ile hizmet verirken ürün çeşitliliğini arttırmak için de sürekli bir çalışma halindedir.

Burger King Müşteri Temsilcisi

Burger King müşteri hizmetlerine 444 54 64 numaralı iletişim kanalını arayarak ulaşmanız mümkün. Günlük binlerce kişiyi hamburger menüleri ile kavuşturan, evlere ve işyerlerine teslimat gerçekleştiren restoran zinciri hakkında karşılaştığını sorun ve şikayetlerinize çözüm bulabilir, soru ve önerilerinizi ise dile getirebilirsiniz. Ülkemizdeki gelişimini ve ilerleyişini müşteri memnuniyetinin sağlanması ile olduğunu unutmayan firma sizlerin görüş ve önerilerine önem vererek sorunlarınızın olumlu yönde çözülmesi için çaba göstermektedir. Ürün sipariş aşamasında yaşanan sıkıntı, ürün teslimat aşamasında yanlış veya eksiklik, kurye hakkında yaşanan olumsuzluk ve mağaza çalışanları ile yaşayacağınız olumsuzlukları bildirmek istediğinizde gerekli olayı bildirerek rapor etme imkanınız bulunmaktadır. Bu rapor doğrultusunda sorun incelenir ve hata kaynağı ortaya çıkar. Burger King, mağazaları hakkında genel düzeni sağlamak ve sizlerin en düzgün şekilde hizmet almasını sağlamak amacıyla güncel olarak anket ve memnuniyet anketleri de yapmaktadır.

Burger King Vizyon

Burger King Türkiye, ürünlerini uluslararası kalite ve hijyen standartlarına göre hazırlayarak TAB Gıda güvencesiyle sizlerle buluşturuyor. Türkiye’de en çok tüketilen hazır gıda restoranlarından biri olan Burger King, ülkemizde 650’den fazla restoran ile hizmetini sürdürüyor. “İstediğiniz Gibi” sloganını benimseyerek sizlerin memnuniyetini esas alan çalışmalar yapılmaktadır. Ülkemizdeki restoran zincirini genişleterek her ilimizde ve her an ulaşabileceğiniz bir konumda olmayı hedefleyen Burger King Türkiye ekibi, ürün çeşitliliğini arttırmak amacıyla da damak tadımıza yakın olan lezzet çalışmalarını menülerine ekleyerek bizlere sunmaktadır.