1921 yılında Frankfurt’ta Braun mühendisi Max Braun tarafından açıldı. Max Braun daha önce açtığı mühendislik mağazasında radyo setleri üretti. 1929 itibariyle, Max Braun, Almanya’daki en iyi radyo üreticilerinden biri olmuştur. In seyri radyo alanında devrime, Braun yeni ürünlerin üretimine dönüşmüştür.

1950’de Max Braun, jilet üretiminde bir fark yarattı ve dünyaca ünlü bir marka oldu. 1970’lerde yıllar gösterildiğinde, üretim alanını genişleterek birçok ev aletleri ve farklı modeller geliştirildi. Braun markalı traş makineleri, epilasyon aletleri, saç kurutma makineleri, besleyiciler ve mikser ürünleri günümüz koşullarında kullanıcılara kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Braun markasının en önemli hedefleri fonksiyonel, dayanıklı ve estetik tasarım yaklaşımına sahip ürünlerle tüketicilerin yaşamlarını kolaylaştırmaktır. Braun oral bakım ürünleri ile kişisel bakım ürünlerine, güzellik ürünlerinden mutfak ürünlerine kadar her alanda farklı tasarımlar geliştirmeye verilen 200’den fazla ürün geliştirdi. Şirket ayrıca, hedeflerine ulaşırken müşterilerinden gelen şikayet, öneri ve talepleri önceliklendirerek bu amaca destek vermektedir.

Braun Müşteri Hizmetleri İrtibat Telefon Numarası

0850 220 09 11

Braun Merkez Ofis İletişim Telefon Numarası

0216 463 83 83

Braun, sürekli değişen teknolojik koşullara uyum sağlayarak, en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri satışa sunmayı hedefliyor. Sen aracılığıyla firma ile düşüncenizi, sorularınızı, istek, şikayet ve şirket hakkında bilgi ve ürünleri paylaşabilir Braun müşteri hizmetleri irtibat numarası .

braun müşteri hizmetleri

Braun Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Braun markası hakkında destek ve bilgiye ihtiyaç duyduğunuz süreçlerde belirtilen resmi irtibat numaraları aracılığıyla çevrimiçi olarak şirket temsilcilerine başvurabilirsiniz. Her konuda şikayetlerinize ve sorularınıza anında destek veren müşteri hizmetleri, Braun’un kalite ve güvencesi arasındaki farkı ortaya koyuyor.

Kullanmakta olduğunuz üründe olduğu gibi, garanti süresince ürün destek gereksinimlerinizi de karşılayabilirsiniz. Braun müşteri hizmetleri ile , çağrı merkezinden 7/24 sürekli destek alabilirsiniz.

[irp posts=”861″ name=”Markamama Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası”]