Brango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
 

Brango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Brango Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Brango, erkek giyim alanda hazır tekstil ürünleri sunan markadır. Faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Brango, kısa süre içerisinde Fransa, Makedonya, Sırbistan, İran ve Türkiye’de mağaza şubeleri açmıştır. Kendi tasarımlarını kaliteli kumaşlarla birleştiren Brango, yıllık büyüme oranını arttırarak dünya genelinde birçok ülkede de mağazalaşmak amacındadır. Brango müşteri hizmetleri, Türkiye’de de mağazası bulunan markanın mağaza ve ürünleri hakkında bilgilendirici çalışmalar sürdürürken satış sonrasında da destek sunmaktadır.

Brango Müşteri Temsilcisi

Brango müşteri hizmetleri 0212 565 44 44 numaralı iletişim kanalından çalışmalarını sürdürmektedir. Brango müşteri temsilcisi ile yapacağınız canlı görüşmeler ile mağazalar, mağaza iletişim bilgileri, ürün bilgileri ve aklınıza takılan diğer tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz. Brango destek biriminin ilk amacı müşterilerin yanıt bulmak istediği soru ve sorunlara cevap oluşturmaktır.

Şirket bünyesine katılarak toptan ürün almak veya mağaza zincirinin bir parçası olmak için 0212 565 44 44 numaralı Brango müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yapılacak ilk görülmenin ardından gerekli anlaşmalar sağlanır ise süreci devam ettirebilir ve Brango’nun bir parçası olabilirsiniz.

Müşteri ve Brango ile çalışmak isteyen kişilerin yazılı şekilde mesajlarını iletebilmeleri için WhatsApp destek hattı da çalışmalarını sürdürmektedir. 0532 394 44 39 numaralı WhatsApp destek hattını kullanarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Görüşmeleri mail yoluyla devam ettirmek isteyenler ise info@brango.com.tr mail adresini kullanabilir.

Müşteri memnuniyetinin sağlanması, mağduriyetlerin çözümlenmesi, ürünlerin iyileştirilmesi ve satış hacminin arttırılması için müşteri görüşleri büyük önem kazanmaktadır. Brango müşteri hizmetleri aracılığıyla görüş ve düşüncelerinizi soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında kaydedebilirsiniz. Yetkililer mesajlarınızı incelendikten sonra gerekli incelemeleri yapacak ve tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Brango Mağazalar

Brango, erkek giyim sektöründe kendi farklılığını göstermek amacıyla yoğun uğraşta bulunmaktadır. Mağaza çalışmaları, markanın adını duyurmak ve satış yapılacak kitleyi arttırmak için gerekli görünmektedir. Brango mağazaları;

Bosna Hersek, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, İran (5 mağaza) ve Türkiye genelinde 19 mağazası bulunmaktadır. Mağaza sayısının arttırılmasına büyük önem verilmektedir. Brango mağaza zincirinin bir parçası olmak için 0212 565 44 44 numaralı Brango müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Cevapla