Boyner ülkemizin en büyük kuruluşlarının arasında yer alan bir firmadır. Boyner markası Boyner grup şirketine bağlı bir firma olup günümüzde aktif olarak hizmet veren en büyük şirketlerin arasında bulunmaktadır.

Ülke genelindeki neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde en az bir şubesi bulunan firma Cem Boyner tarafından 1981 yılında kurulmuştur. Günümüzde şirketin CEO’luğunu Bülent Başaran üstlenmektedir.

Boyner başta giyim, kozmetik, çanta ve ayakkabı olmak üzere birçok kategoride ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir. Spor malzemeleri, spor giyimi, ayakkabı, kozmetik, ev eşyaları ve elektronik alanında birçok ünlü markayı tek çatı altında toplayan firma bu konuda Türkiye’deki en öncü firmalar arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden yaptığı satışlar ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan firma bu konuda oldukça göz doldurucu bir performansa sahiptir.

Boyner Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
444 2 967

Boyner Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
online@boyner.com.tr

Boyner 444’lü müşteri temsilciliği numarasına sahiptir. Bu temsilcilik sayesinde müşterileri her zaman firmaya ulaşarak bilgi alabilmekte, yaşadığı sorunları dile getirebilmektedir. Müşteri temsilciliği sayesinde istek, öneri, tavsiye ve şikayetlerinizi iletebilir en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz.

Müşteri Temsilciliği numarasının yanı sıra mail yolu ile de iletişime geçerek aynı şekilde hizmet alabilirsiniz. Firma mail yoluyla gelen istek ve şikayetlere oldukça hızlı yanıt vermektedir.

Boyner firmaları gelişen teknolojiyi çok iyi kullanarak kullanıcı deneyimini en üst seviyelere taşımak için özel bir ekip tarafından çalışıyor.