Küresel ölçekte büyük ve değerli bir firma olan BOSCH, 1886 yılında Stuttgart’ta “Hassas Makineler ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi” nin kurulmasıyla başladığı faaliyetlerini, günümüzde dünya çapına yayılarak birçok ülkede üretim ve pazarlama yaparak devam ettirmektedir. Türkiye’deki ilk temsilciliğini 1910 yılında kurarak faaliyete başlayan BOSCH Grubu, ilk fabrikasını ise 1972 yılında Bursa kentimizde kurdu. Teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak BOSCH’un Türkiye’de, mobilite çözümleri, enerji ve bina teknolojileri, sanayi teknolojileri ile dayanıklı tüketim malları alanlarında faaliyet gösteren beş ayrı şirketi bulunuyor.

BOSCH MÜŞTERİ HİZMETLERİ

BOSCH Grubu, Türkiye’de birçok ürünün pazarlamasını ve üretimini yaparken, halkımız tarafından oldukça tercih edilen dayanıklı ev aletlerinin üretimini de yine ülkemizde gerçekleştirmektedir. Üretim ağını 5 fabrikada yürütürken ülkemiz genelinde birçok servis ağı ile de sorularınıza ve sorunlarınıza çözüm oluyor. BOSCH müşteri hizmetlerine 444 6 333 numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Profesyonel onarım hizmetinden, işinize yarayacak öneriler ve ipuçları sunmaya kadar gönlünüzü rahat ettirecek her türlü adımı atıyor ve BOSCH’tan beklediğiniz üst düzey hizmeti almanızı sağlıyor. Buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, klimalar, kurutma makineleri, bulaşık makineleri ve pişirme grubuna ait birçok ürün üreten BOSCH, müşteri çağrı merkezi sayesinde 7 gün 24 saat hizmet vererek yaşadığınız sorunların çözüme kavuşmasını sağlıyor.

BOSCH YETKİLİ SERVİS

444 6 333 numaralı BOSCH müşteri temsilciliklerine 7 gün 24 saat ulaşarak, arızalanan ev küçük ve büyük ev aletleriniz için servis talebinde bulunabilir, servis kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilikleri sizlere en yakın yetkili servisini bulup yönlendirecektir. Ürününüzün garanti kapsamı hakkında sorular sorabilir, kullanma kılavuzu hakkında sorularınızı çözüme kavuşturabilir ve garanti süresinin dışına çıkmış olan ürünleriniz için ek garanti süresi sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Ürününüz ile uyumlu aksesuarları bularak satın alabilir, yetkili servis aracılığıyla orijinal yedek parçanın temininin sağlayabilirsiniz.

BOSCH TÜRKİYE

Türkiye’deki ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kuran BOSCH Grubu, günümüzde ülkemizde 5 adet fabrikasıyla üretim yaparak istihdam yaratmaktadır. BOSCH Grubu’nun ürün ve hizmetleri; yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanıyor. Böylelikle BOSCH, dünya çapında yaşam için teknoloji üretiyor.