Garanti Bankası’nın bünyesinde bulunan Bonus Card, ülkemizde ve yurtdışında kullanılabilen, çok markalı ve çipli kredi kartıdır. Bonus Program Ortağı sayesinde üye ve anlaşmalı birçok mağazadan alışverişlerinizi taksitli yapabilir, yaptığınız alışverişlerin sonucunda bonuslar kazanabilir ve bu bonusları istediğiniz şekilde değerlendirerek daha uygun şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bonus Card ile Türkiye’de ve yurt dışında AmEx, VISA ve Master Card amblemi bulunan milyonlarca işyerinde alışveriş yaptıkça bonus kazanırsınız. Birikerek çoğalan bu bonuslar sayesinde çeşitli indirim ve avantajın sahibi olursunuz.

BONUSCARD MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bonus Card müşteri iletişim numarası 444 0 333 olarak hizmet vermektedir. Garanti BBVA bankacılık hizmetlerine ulaşarak, Bonus Card ile alakalı tüm bilgilere ulaşabilir ve belirtilen kart işlemlerini müşteri hizmetleri aracılığıyla yerine getirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri çağrı merkezinde, kredi kartı ekstre, borç ve limit bilgilerini sorgulama, hesap bakiye bilgilerini sorgulama, kredi kartından veya hesabınızdan telefon operatörleri için TL yükleme, kredi başvurusu, Bonus bakiye bilgileri işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Bonus Card ile ilgili kayıp ve çalıntı bildirimi, ekstre bilgileri, dönem için harcama ve limit bilgilerini, Bonus Card yeni şifre oluşturma talebini, Bonus Card borcunuzu ödeme talebini yerine getirebilirsiniz. Bonus Card başvuru işlemlerini de müşteri çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

BONUS GENÇ CARD

Bonus Card’ınızı kullanarak nakit avans çekebilir, ek kart çıkartabilir ve belirli koşulları sağlamanız şartıyla Bonus Genç Card sahibi olabilirsiniz. Bonus Genç 18-25 yaş arası gençler için tasarlanmış bir kart modelidir. Bu koşulu sağlayan gençler kolaylıkla Bonus Genç Card tarifesini kullanabilir ve bonuslardan yararlanmaya devam edebilir.

GARANTİ BBVA BONUS CARD

Bonus puanlar yaşamınızın her alanında size özel ayrıcalıklar ve hizmetler sunmak için tasarlanmış ve planlanmıştır. Nakit ihtiyaçlarınızı, ödemelerinizi ve işlemlerinizi en iyi fırsatlara kullanmanızı sağlarken ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanınızda olmayı görev edinmiştir. Tüm paydaşlarına değer yaratarak sürdürülebilir büyüme sağlamak amacıyla ilerleyen Garanti BBVA, stratejisini, müşterilere karşı her zaman şeffaf, anlayışlı ve sorumlu bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşterinin konforunu ve deneyimini sürekli olarak iyileştirme ilkesi üzerine çalışmaktadır.