1916 yılında Almanya’da kurulan BMW otomotiv sektöründe en önemli üreticileri arasında yer alıyor. Başta otomobil olmak üzere motor, motosiklet, bisiklet gibi alanlarda da üretimlerde bulunan şirket hizmetlerini tüm dünya üzerinde yürütmekte.

BMW markasının yanı sıra Mini ve Rolls-Royce otomobil şirketlerin de sahibi olan firma 2018 yılı itibariyle 135 binden fazla çalışana sahiptir.

Yıllık 2 milyondan fazla otomobil üreten şirket slogan ve resmi kurumsal dilini ingilizce üzerine oluşturmuştur. Alman teknolojisini ve çalışmalarına oldukça güvenen şirket, yaptıkları çalışmalar ile ne kadar profesyonel olduklarını bir kez daha göstermiştir.

BMW Müşteri Hizmetleri

Aslında 1913 yılında kurulan şirket ilk etapta sadece uçak motoru üretmekteydi. 1928 yılında Fahrzeugtechnik Eisenach A.G otomobil şirketini satın aldıktan sonra otomobil üretimine de başlayan şirket ilk seri üretimine 1929 yılında gerçekleştirilmiştir.

Spor araçlar üreten BMW, ülkemizde de bir hayli tercih ediliyor. BMW araç sahipleri, yaşadıkları herhangi bir sorundan ötürü şirket yetkililerine anlık ulaşabilmek için BMW müşteri hizmetleri iletişim numarası arama işlerine girebiliyor. Bu konu hakkımda yaptığımız araştırmalar sonucununu sizinle paylaşıyorum.

BMW Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bmw İletişim Merkezi üzerinden 7 gün 24 saat boyunca hangi bir konu hakkında sesli destek alabilir, sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz. Bununla birlikte acil yol yardım hattı üzerinden de oldukça profesyonel bir destek sistemi sunuluyor. BMW kullanıcıları yol üzerinde herhangi bir kaza ya da arıza yaşamaları durumunda bu numaralar ile iletişim kurmaları sonucunda ücretsiz bir acil yol yardım hizmeti alabilirler.

Gönderilecek ekip, olay yerinde araç üzerinde inceleme yaparak aracın bakım, tamir ve onarım işlemlerini yapabiliyor. Eğer yerinde müdahale yapılamıyorsa en yakın bmw servisi çekilerek yine süreç profesyonel ekipler dahilinde yürütülüyor.

BMW, bu süreç içerisinde müşterilerine herhangi bir şekilde mağduriyet de yaşatmamakta dır. Eğer, bakım ve onarım İşlemi 24 saati aşacak ise BMW müşterileri için gidecekleri yere kadar otobüs ya da uçak bileti alıyor, eve dönmek istemeleri durumunda belirli bir kilometreye kadar taksi ücretlerine de sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

BMW Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

0(850) 252 10 10 (BMW İletişim Merkezi)

444 22 99 (BMW Acil Yol Yardım)