Blu TV, Doğan Holding çatısı altında kurulan bir dijital ortam televizyon sağlayıcısıdır. İnternet bağlantısı ile birlikte, tablet, bilgisayar, akıllı televizyonlar ya da mobil cihazlar ile Blu TV’ye bağlantı kurabilirsiniz. İstediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız bir şekilde izlemenize olanak sunmaktadır. Abonelik sistemiyle çalışan bu dijital versiyon, yayın kuşağını sürekli olarak güncel tutarak yenilemektedir. Ayrıca televizyonlarda yayınlanmayan birçok dizinin ve filmin yayın hakkını satın alarak rahatlıkla izlemenize imkan veriyor. Dijital televizyon sağlayıcısı, içeriğini güncel tutarak istek ve zevklerinize göre birçok dizi veya film ile buluşmanız mümkün.

Blu TV Müşteri Temsilcisi

Blu TV aracılığıyla yerli ve yabancı film ve dizileri, Blu TV özel yapımlarını HD kalitesiyle izleme imkanı sunulmaktadır. 0850 210 52 58 numarası ile müşterilerinin soru, öneri ve şikayetlerine çözüm oluyor. Blu TV’ye yazılı ve görsel olarak başvuru oluşturmak istiyorsanız destek@blutv.com mail adresini kullanabilirsiniz. Üyelik satın alma işlemleri, üyelik iptal etme işlemleri, içerikler hakkında sorular ve görüşler, dijital yayın sırasında yaşanan sıkıntılar gibi tüm konularda müşteri hizmetleri aracılığıyla sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Bu dijital televizyon sağlayıcısını kullanırken herhangi bir taahhüt imzalamanıza gerek yoktur. Abonelik işlemleri aylık olarak yapılmaktadır ve aylık aboneliğiniz bittiğinde tekrar satın alabilir aksi halde iptal edebilirsiniz. Sürekli bir şekilde abone olarak kalmak istiyorsanız ödeme talimatları kısmında aylık ödeme talimatı vererek sürekli hale getirebilirsiniz.

Blu TV, sizlere sinema ayrıcalığı da sunmaktadır. Başka Sinema ve Başka Çarşamba olarak iki paket halinde sunulan kampanyalarla festival filmlerini kiralayarak izleme imkanına sahip oluyorsunuz.

Blu TV Vizyon

Yerli bir kuruluşumuz olan Blu TV, her ay güncellenen yerli & yabancı film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece Blu TV’de bulabileceğiniz özel yerli yapımları seyretme imkanı vermektedir. Behzat Ç, Masum, Pavyon, Bartu Ben, Bozkır gibi birçok yerli yapım bu platforma özel olarak sunulmaktadır. Blu TV üyeleri, abonelik işlemlerini gerçekleştirerek bu yapımların keyfine varabilir.