BKM Express, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, kart bilgilerinizin tamamını girmeden, herhangi bir işyeri ile paylaşmadan ve kartınızın yanınızda olmasına gerek bile kalmadan ödeme yapabilmenizi sağlayan güvenli, kolay ve ücretsiz bir ödeme sistemidir. Bu sisteme kolay bir şekilde üye olarak kredi ve banka kartlarınızı ekleyebilirsiniz. Kart bilgilerinizi ve bankanızdan gelen SMS şifresini girmeniz yeterlidir. Kartınız eklenirken BKM Express kart numaranızın tamamını sormaz. Sizden alınan bilgiler en güvenli şekilde saklanır. Yapılan alışveriş ve ödemelerde hiçbir komisyon ödemezsiniz.

BKM EXPRESS MÜŞTERİ HİZMETLERİ

BKM Express müşteri hizmetlerine 0850 201 0 256 & 0212 401 0 256 numaralarından ulaşarak sistem hakkında öğrenmek istediklerinizi dile getirebilir, kart ekleme ve çıkarma işlemlerini öğrenebilir, sistem içinde yaşadığınız aksaklıklara karşı çözümler bulabilirsiniz.  BKM Express aklınıza gelebilecek neredeyse tüm sektörlerde birçok firma ile çalışarak rahatlıkla işlem yapabilmenize olanak sağlar. Ülkemiz içinde güvenilir şekilde hizmet veren bu firmaların yanında ek olarak güvenilir bankalarla işlemlerini sürdürmektedir. BKM Express sayesinde, internet üzerinden ve cep telefonundan rahatlıkla alışveriş yapabilir, cep telefonundan para gönderebilir veya bir başkasından para isteyebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde bankalar ve e ticaret sisteminin önde gelen firmaları internet ve mobil alışverişi kolay, hızlı ve keyifli hale getirmeyi amaçlamıştır.

Sistem üzerinde detaylı raporları görme imkanınızda bulunmakta. BKM Express ile daha önceden yapılan ödemelerin listesini görebilir, yapılan işlem veya ödemenin iptalini de gerçekleştirebilirsiniz.

BKM EXPRESS NASIL ÇALIŞIR

BKM Express ile işyerlerinin ödeme adımı daha hızlı ve kart sahibi açısından daha kolay gerçekleşir. Kart sahibi ödeme adımında BKM Express’i seçtiği anda sayfa BKM Express login sayfasına yönlendirilir. Daha önce BKM Express’e eklediği kartlardan birini ve varsa işyerinin bu bankanın kartına uyguladığı taksit seçeneğini işaretler ve ödeme adımına geçer. Son onay adımında kullanıcının seçtiği kartın bankasında tanımlı olan cep telefonuna bir onay kısa mesajı gönderilir. Kullanıcı cep telefonuna gelen bu onay kodunu ekrana girerek işlemi onaylar. Bu aşamada kart bilgileri güvenli ve şifreli olarak işyeri üzerinden Sanal POS’a aktarılarak ödeme işlemi gerçekleşir. İşyeri bu alışverişi diğer kart tahsilatları ile aynı kurallar ve uygulamalar çerçevesinde işleme almış olur.