Biz Kimiz | Müşteri Temsilcisi
 

Biz Kimiz

Musteritemsiliciniz.com 2017 yılında kurularak insanların hizmetine açılmış bir internet adresidir. Yüzlerce markanın, firmanın, üniversitenin, kanalın ve devlet kurumlarının iletişim numaralarını ve mail adreslerini barındıran sitemiz insanların bu kurumlara daha hızlı ulaşabilmesi amacı ile kurulmuştur.

İnternet sitemizde ülkemizin ve dünyanın birçok firması yer almaktadır. Zaman zaman bu tür kurumlarla iletişim kurma ihtiyacı duyarız ve iletişim kanallarını aramaya başlarız. Başta bankacılık işlemlerimizde, aldığımız kozmetik, teknolojik, giyim, ev eşyası ve daha fazla alışverişte, öğrencilik işlemlerimizde, devlet kurumlarından aldığımız hizmetlerde ve sosyal medya hesaplarımızda zaman zaman sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunları giderebilmek ve aldığımız hizmetin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için sorumlu birimlere yani müşteri hizmetlerine ihtiyaç duyarız. Bunun yanı sıra televizyon kanallarında yayımlanan program ve haber bültenlerinin Whatsapp haber hatlarına şahit olduğumuz suçları ve olayları iletebilmemiz için bu tür programların whatsapp iletişim numarasına ihtiyaç duyarız. Müşteri Hizmetleriniz sizlere bu iletişim kanallarının tümünü yayımlamaktadır.

Musteritemsilciniz.com olarak hiçbir marka, kurum ve kuruluşla resmi bir bağlantımız bulunmamaktadır. Bizler sadece bu iletişim kanallarına ziyaretçilerimizin daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi amacıyla yayımlamaktayız. Konular hakkındaki soru, istek ve önerileriniz yorum bölümünden bizlere iletebilir ayrıca iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.