Bip, kullanıcıların anlık olarak mesajlaşmalarına olanak sağlayan uygulamadır. Turkcell tarafından geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Android kullanıcıları Google Play, iOS kullanıcıları ise App Store ile bu uygulamayı indirebilmektedir. Ek olarak Turkcell App Market de bu uygulamanın indirilmesine olanak sağlamaktadır. Uygulama ücretsizdir ve tüm kullanıcıların kullanımına açılmıştır. Uygulamayı kullanmak için Turkcell abonesi olmak gerekmemektedir. Bip müşteri hizmetleri, Türkiye’de faaliyet gösteren mesajlaşma uygulamasının müşteri destek hizmetini sunmaktadır.

Bip Müşteri Temsilcisi

Bip müşteri hizmetleri 0532 532 00 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Turkcell tarafından geliştirilen uygulamanın destek hizmeti de Turkcell tarafından verilmektedir. Bip müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmelerde uygulama hakkında detaylı bilgileri edinebilir, sorularınızı yöneltebilir veya teknik destek alabilirsiniz. Uygulama hakkındaki değerlendirmeleriniz soru, öneri ve şikayet başlıkları adı altında bildirim haline getirilerek çözümlenmektedir.

Bip uygulaması hakkında teknik destek alabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Bip müşteri hizmetleri 0532 532 00 00 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. Bu numara aynı zamanda Turkcell müşteri hizmetleri numarasıdır.
  • Numarayı tuşladıktan sonra belirtilen seçenekler arasından Bip Uygulaması seçilerek bu alanda destek almak istediğinizi bildirebilirsiniz.
  • Bip müşteri hizmetlerine yönlendirildikten sonra soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Bip uygulamasını tarifinize dahil ederek daha uygun fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz. Tarife, paket ve kampanyaları öğrenerek sizlere en uygun kullanımı hattınıza tanımlamak için Bip müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Bip Uygulaması Nedir?

Bip, Turkcell tarafından geliştirilmiş olan anlık mesajlaşma ve iletişim kurma uygulamasıdır. Uygulama kullanıcıları anlık olarak birbirlerine mesaj ve resim gönderebileceği gibi sesli veya görüntülü arama haklarına da sahip olmaktadır. Uygulama tüm kullanıcıların hizmetine sunulmuştur ve operatör sınırlaması bulunmamaktadır. Turkcell abonesi olmayan kişiler de bu uygulamayı kullanabilmektedir.

Bip mesajlaşma uygulaması, popüler mesajlaşma uygulamaları ile birçok benzerlik göstermektedir. Resim, caps, konum, sembol paylaşımı gibi iletişim araçlarının yanı sıra gruplarınız veya topluluklarınız için grup mesajlaşma imkanı da bulunmaktadır. Uygulama hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, kullanım sırasında karşılaştığınız problemlere çözüm bulmak ve size en uygun tarifeyi belirlemek için Bip müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.