Ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde faaliyet gösteren BİM’in bünyesine ekleyerek hayata geçirdiği GSM operatörlük hizmeti olan BİMCELL, BİM ve Türk Telekom iş birliğiyle oluşturulmuştur. Türkiye’de yaygın bir şekilde aktif olmasının avantajını kullanan BİM, oluşturduğu bu GSM operatörü sayesi bir market zincirinin gerçekleştirdiği ilk GSM şebekesi olma unvanına sahip olmuştur. Türkiye’de 6000’in üzerinde market zincirine sahip olan BİM, GSM operatörünün yaygınlaşmasını daha da kolaylaştırmış durumda. Ülkemiz gıda piyasasında yer aldığı dönemden beri, basitlik ve düşük fiyat stratejilerini izleyerek birçok insanın tercih sebebi olmuşken yine aynı sebeplerden GSM alanında da ilgi çekmeyi hedefliyor.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Ülkemiz genelinde oldukça yaygın olan BİM gıda mağazaları, telefon hattınız için de birer mağaza görevini sunmaktadır. Mağazalardan TL yüklemeleri yapabildiğiniz gibi sorunlar karşısında bir muhatap bulmak için de zorlanmıyorsunuz. BİMCELL müşteri hizmetleri soru ve görüşleriniz için 444 4 551 numaralı çağrı merkezini aktif halde kullanmaktadır. Hattınıza nakit yüklemeleri BİM mağazalarından yapabiliyorken kredi kartı ile TL yüklemelerinizi müşteri hizmetleri aracılığıyla da yapabilirsiniz. BİMCELL güncel kampanyaları, tarife paketleri, hat fiyatları, TL yüklemeleri gibi birçok konu hakkında bilgi edinmek için müşteri hizmetleriyle iletişim kurabilirsiniz. Konuşma ve iletişim alanında yaşadığınız sıkıntıları yine BİMCELL müşteri hizmetleri ile paylaşabilirsiniz.

BİMCELL müşteri hizmetleri, hattınızın numarasını değiştirme talebinize, hat iptal işlemlerinizde, iptal olan hattı tekrar açtırmak istediğinizde veya pin kodunun yanlış girilmesi sonucu tekrar aktif olabilmesi için ihtiyaç duyulan PUK kodunu istediğinizde sizlere yardımcı olabilmektedir.

Nasıl BİMCELL Müşterisi Olunur?

Ülkemizde 6000’in üzerindeki gıda mağazaları sayesinde iletişim sektöründeki iletişimini de kolaylaştıran BİM, BİMCELL’e geçmek isteyen müşterileri için de rahat ulaşılabilir durumdadır. Bölgenizde size en yakın BİM mağazalarına giderek, mevcut numaranızı taşıma işlemi gerçekleştirebilir veya yeni numara satın alabilirsiniz. Nüfus cüzdanlarınızla gideceğiniz BİM mağazalarından kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. BİM mağazaları numara taşıma ve yeni numara satımı işlemlerini direkt olarak mağazalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Hattınıza nakit veya kredi kartı ile TL yükleme işlemlerini yine BİM mağazaları üzerinden gerçekleştirebilir, kredi kartı ile TL yükleme işleminizi müşteri hizmetleri aracılığıyla da yapabilirsiniz