BİM, tam adıyla Birleşik Mağazalar A.Ş. 1995 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş bir market zinciridir. Türkiye’nin en büyük parekande satış yapan şirketi olarak nitelendirilen BİM’in ülkemiz üzerinde yaklaşık 6000 adet mağazası bulunmaktadır. Yıllık cirosu en yüksek miktarda olan şirket yine BİM’dir. BİM’in genel amacı şudur; Türkiye standartlarındaki ürünleri en uygun fiyattan kullanıcılarla buluşturmak. En kaliteli ürünleri en uygun fiyattan satışa sunmaktadır.

BİM’de bulunan genel ürün grupları şu şekildedir; Etli Taze Mamüller, Süt ve Süt Ürünleri, Kahvaltılık, İçecekler, Bakliyat & Unlu Mamuller, Tatlılar ve Atıştırmalıklar, Meyve & Sebze, Dondurulmuş Yiyecekler, Gıda Dışı Ürünler ve Temizlik Malzemeleri.

Ayrıca BİM’in Türk Telekom ile yaptığı bir anlaşma sonucu BİMCell adında bir telekomünikasyon şirketi vardır. BİMCell’e geçiş yapmak, BİMCell hattınıza TL yüklemesi gibi işlemler yapmak istiyorsanız BİM mağazalarından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BİM’in kendine özgü markaları da bulunmaktadır. Örneğin yoğurt markası olarak Dost markasını kullanmaktadır. Dost markası tamamen BİM’in markasıdır. Ayrıca BİM ayın belirli günlerinde aktüel ürünlerini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Bu aktüel ürünlerde çok farklı ürün kategorilerindeki ürünler satışa sunulmakta, piyasaya bakıldığında en uygun fiyattan satışı gerçekleşmektedir. BİM ile ilgili soru ve sorunlarınızı bildire bileceğiniz bir BİM müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır.

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 254 44 44

Yukarıda belirtmiş olduğumuz 0850’li BİM çağrı merkezi numarasını arayarak BİM hakkında tüm problemlerinizi müşteri temsilcisine bildirebilir, satın almış olduğunuz ürün hakkında sorularınızı, aktüel ürünler hakkındaki sorularınızı BİM’e bildirebilirsiniz.