İstanbul merkezli olan şirket spor eğlence gibi aktivitelerin biletlerini satıp dağıtma işlemlerini yapmaktadır. 2000 yılında kurulan şirketin sahibi dünyanın en büyük bilet satış firmasının sahibi de olan ticketmaster’ın sahibidir. 21 ülkede faaliyet gösteren bilet firması ticketmaster aile üyesidir. Bilet satmanın ötesine geçerek müşteri memnuniyetini sağlamak adına hizmet veren bir kurum haline gelmiştir.

Biletix bilet satış hizmetini e-ticaret sistemi ile online olarak www.biletix.com.tr adresinden gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda çağrı merkezi aracılığıyla da bilet alımı yapmak için 0850 755 55 55 numaralı telefon ile bilet alımı yapılabilir. 30 a yakın Türkiye genelinde bilet satış noktası bulunmaktadır. Bu bilet satış noktalarından da alım yapılabilir.

Biletix Kurum Politikası

Biletix şirketi bilgi güvenliğine son derece önem vermekte ve bilgi güvenliği sağlamak adına ISO 27001 belgesine sahip bir şirkettir. Bu belge ile müşteri güvenliğini sağlamak ve şirketin itibarını yükseltmek amaçlanmaktadır. Kurum olarak küresel bilgi güvenlik politikası ile faaliyetlerini yürütmektedirler. Tüm çalışanlar güvenlik politikası konusunda bilgi sahibi olup sorumluluklarının bilincindedirler. Çalışan personeller eğitimlere katılmakta ve müşterilere daha iyi hizmet vermek için yenilikçi politikalar izlemektedirler. Güvenlik politikaları gereği 3. Bir kişi ile bilgiler paylaşılamaz.

Biletix Satış Kanalları

Satış kanalları olarak perakende, mobil, müşteri hizmetleri ve grup satış şeklinde olup 4 farklı birim ile satış, alım işlemleri gerçekleştirilebilir. Mobil uygulama akıllı telefonlara yüklenmesi ile birlikte etkinliklerden haberdar olabilir, bilet alımı gerçekleştirebilir ve ucuza bilet kampanyalarından yararlanabilme imkânı sunar. Grup satış kanalı ise sistemde yer alan form yardımı ile Biletix çağrı merkezine ulaşım sağlanabilir. Müşteri hizmetleri haftanın her günü 10.00-19.00 saatleri arası hizmet vermekte ve numaraları 0850 755 55 55 dir. Telefon aracılığıyla bilet alımı, rezervasyon işlemleri, etkinlik öğrenme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir ve haberdar olabilirsiniz.

Biletix uygulamalarına sahip olduğunuz zaman bilet teslimat seçenekleri ile size kolay gelecek olan alternatifi seçebilir, tüm kampanyalardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bilet satış noktalarından bilet alabileceğiniz gibi evinizde online işlemleri kullanarak da işlem yapabilirsiniz.